Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. července 2022 v 16:22
Čas čtení 0:22
Tereza Šnajdrová

10 nejlepších fotografií uplynulého týdne

10 nejlepších fotografií uplynulého týdne
Zdroj: Red Bull/propagační materiál
NEWS NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE TÝDNE
Uložit Uložené

Toto jsou nejsilnější, nejzajímavější nebo nejkrásnější fotografie za uplynulý týden.

Stejně jako každý týden, i tentokrát jsme pro tebe vybrali 10 nejlepších fotografií, které zachytili reportéři, fotografové či svědci zajímavých událostí. Do této série vybíráme především fotografie se silným emočním nábojem či zajímavým příběhem v pozadí, a pokud tě tento formát baví, nezapomeň sledovat téma Nejlepší fotografie týdne.

Doporučeno
Navštívili jsme pražský queer festival PiNKBUS. Večer se nesl ve znamení humoru, nahoty i překvapivých shows (Reportáž) Navštívili jsme pražský queer festival PiNKBUS. Večer se nesl ve znamení humoru, nahoty i překvapivých shows (Reportáž) 17. července 2022 v 13:15

NASA zveřejnila unikátní fotografie z teleskopu Jamese Webba, v Ostravě se konal festival Colours of Ostrava, na pražské Letné se roztočil jedinečný kolotoč z roku 1892 a řadu zemí trápí vysoké teploty.

Prohlédni si nejsilnější, nejzajímavější nebo nejkrásnější fotografie za uplynulý týden ze světa i z domova.

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) v červenci zveřejnil unikátní fotografie z teleskopu Jamese Webba. Zachyceny jsou na nich tisíce galaxií, včetně nejslabších objektů, které byly kdy pozorovány v infračervené oblasti.Colours of OstravaKolotoč na Letné.Sky Bridge
Zobrazit galerii
(10)
Domů
Sdílet
Diskuse