Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
23. září 2016 v 16:11
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Instagram přináší novou užitečnou funkci! Uživatelé si nyní konečně mohou ukládat své koncepty fotek

TECH
Uložit Uložené

Populární aplikace Instagram představuje funkci Save Drafts, kterou řada aktivních uživatelů uvítá s otevřenou náručí.

Před pár týdny se ve světě objevila nepotvrzená zpráva, že Instagram by v dohledné době měla obohatit nová funkce zaměřená na ukládání konceptů fotografií, což se nyní nakonec také stalo skutečností. Po prvotních testech u menšího počtu uživatelů totiž začal být nejnovější přírůstek do populární aplikace postupně uvolňován po celém světě a v současné době jej tak mohou plně využít i všichni domácí uživatelé. A to údajně i bez aktualizace.

Díky funkci Save Drafts si od nynějška můžete před zveřejněním daného snímku uložit změny filtru či veškeré jiné provedené úpravy (včetně popisu, označení místa, osob atd.) a tento proces dokončit až poději, což jistě ocení mnozí aktivní uživatelé. Během editace by vám tak po stisknutí šipky zpět umístěné v levém horním rohu mělo automaticky vyskočit okénko s dotazem, zda si koncept přejete uložit, či celé dílo odstranit. Ukládání probíhá na lokálním zařízení, přičemž k uloženým konceptům se pak při příští návštěvě na Instagramu dostanete kliknutím na ikonu fotoaparátu (jako při klasickém přidávání fotky) a své nedokončené výtvory naleznete úplně nahoře nad snímky v galerii.

Instagram přináší novou užitečnou funkci! Uživatelé si nyní konečně mohou ukládat své koncepty fotek
Zdroj: REFRESHER/Ondřej J.

Jak je tedy patrné, Instagram v poslední době dělá vše pro to, aby svým příznivcům co nejvíce zpříjemnil užívání aplikace, což dokazuje například i nedávné představení funkce Zoom nebo užitečná novinka v podobě tzv. Stories. Jak se vám nová funkcionalita Save Drafts zamlouvá?

Domů
Sdílet
Diskuse