Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
26. února 2017 15:14
Čas čtení 0:00
Klára Tomková

10 nehorázně sexy potetovaných chlapů na Instagramu. Profily těchto fešáků budeš milovat

Uložit Uložené

Kluci s tetováním mají prostě něco do sebe, a tak jsme vybraly ty top, kteří ti při projíždění Instagramu dozajista zlepší den.

Já jsem si radši vybrala toho hodnýho kluka, se kterým budu mít jistotu než toho frajírka, se kterým je to jako na houpačce.“ Věta, kterou žádná holka nikdy nemyslela vážně. A proč? Z neznámého důvodu nás přitahují mnohem více bad guyové, se kterými to pravděpodobně nevyjde, mnohem více než hodní kluci. A to nejen charakterem, ale i vzhledem. Nic nedotváří drsňáckou image více než tetování. A právě proto jsme se podívaly na sexy potetované muže na Instagramu a vybraly pro vás ty nej, které dozajista stojí za to sledovat. V našem výběru figurují jak klasičtí potetovaní rockeři, tak fitness chlapi či hipsteři. Který je tvůj favorit nebo koho dalšího bys do naší sbírky přidala, o to se s námi neváhej podělit do komentářů. 

 

1. André Hamann 

 

 

  

2. Chris Perceval 

 

 

3. Levi Stocke 

 

 

 

 

4. Thomas Davenport

 

 

 

5. Stephen James 

 

 

 

 

6. Josh Mario John 

 

 

 

 

7. Ricki Hall 

 

 

 

8. Jack Greystone 

 

 

 

9. Travis DesLaurier 

10. Michael Bucaram 

Domů
Sdílet
Diskuse