Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Text skladby Dear Mama napsaný vlastnoručně Tupacem se bude prodávat v aukci za téměř 2 miliony korun

Další cennosti ze života Tupaca Shakura se dostávají do aukce. Tentokrát se budeš moci zmocnit originálního textu skladby Dear Mama.

21. březen 2017, 11:21
21. březen 2017, 11:21

Další cennosti ze života Tupaca Shakura se dostávají do aukce. Tentokrát se budeš moci zmocnit originálního textu skladby Dear Mama.

V poslední době se roztrhl pytel s cennostmi z Tupacova života, které mají namířeno přímo do aukce. Jako příklad můžeme uvést například černé BMW, ve kterém byl v osudový den zastřelen. To se na trh dostalo s cenovkou 1,5 milionu dolarů. Nejnovějším přírůstkem na tomto seznamu je 2Pacem vlastnoručně napsaný text skladby Dear Mama.

 

Třístranný sběratelský kousek je podepsaný a na rubu poslední strany je vzkaz nepřejníkům, kteří tvrdili že jednoho z nejpopulárnějších raperů historie někdo ve vězení znásilní. Na okraji jedné strany jsou také napsaná jména Yo-Yo, resp. Ice Cube, což může být poznámka ohledně potenciálních hostů. Každopádně, cena tohoto textu bude údajně 75 tisíc dolarů, tedy přibližně 1,9 milionu korun. Podle zdrojů TMZ pochází daný originál od polského sběratele, který ho získal ze studia, kde Tupac nahrával. Pokud máš skoro dva miliony navíc, více o aukci najdeš tady. Nezapomeň také, že do kin se blíží 2Pacův životopis.

 

Text skladby Dear Mama napsaný vlastnoručně Tupacem se bude prodávat v aukci za téměř 2 miliony korunText skladby Dear Mama napsaný vlastnoručně Tupacem se bude prodávat v aukci za téměř 2 miliony korunText skladby Dear Mama napsaný vlastnoručně Tupacem se bude prodávat v aukci za téměř 2 miliony korun

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější