Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Ego zveřejňuje název i datum vydání dlouho očekávaného sólového alba

Třetina Kontrafaktu nám album slibovala dlouhých 9 let, ale nyní je již nad slunce jasnější, že se ho dočkáme v tomto roce.

10. říjen 2017, 13:57

Třetina Kontrafaktu nám album slibovala dlouhých 9 let, ale nyní je již nad slunce jasnější, že se ho dočkáme v tomto roce.

Snad nikdo nepochybuje o tom, že Ego patří mezi dvojici nejlepších raperů, kteří kdy na slovenské rapové scéně působili. Lyricky, technicky i hudebně extrémně nadaný rodák z Piešťan má však ve své dlouhé kariéře jednu díru, kterou se chystá vyplnit už skoro 10 let. Jde pochopitelně o jeho debutové sólové album. Každý jeden z Egových kolegů se dokázal s tímto náročným úkolem poprat už o něco dříve, ale na dobré věci si velmi rádi počkáme a samozřejmě se nám to říká o něco jednodušeji s přihlédnutím k dnes zveřejněné skutečnosti.

 

Ego na své sociální sítě před několika týdny uveřejnil dlouhý seznam klíčových slov, která měla být návrhy pro název jeho avizovaného debutu. Většina z nich nám připadala dost náhodně a upřímně jsme si nedokázali představit vesmír, ve kterém vybírají titul alba pro takto etablovaného interpreta fanoušci, ale ve výsledku to nedopadlo až tak špatně. Oficiálně dnes třetina Kontrafaktu oznámila, že album se bude jmenovat PRECEDENS a světlo světa spatří už v prosinci tohoto roku, tedy za pár týdnů. Zatím jsme se dalších informací nedočkali, ale Ego má ve zvyku prozrazovat je například prostřednictvím live streamování na Instagramu, a tak ho určitě nezapomeňte sledovat.

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse4 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
4 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
UnoMomento23. říjen 2017, 23:44

toto je lyrický kráľ https://www.youtube.com/watch?v=cR73WByFf78

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Filip Zajac11. říjen 2017, 13:58

Doba, kdy jsme se všichni a Egovo album těšili, protože to byla záruka kvality už je pár let pryč.. Teď už se jen můžeme těšit na to, že to album konečně vydá a na chvíli zas bude klid ?

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
vrso211. říjen 2017, 4:24

Omyl. On nepatrí medzi dvojicu najlepších raperov. On je NAJLEPŠÍ ;)

-4 Odpovědět · Nahlásit
avatar
egreš11. říjen 2017, 19:42

však to se neneguje, či?

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější