Čtvrtek 26. 4. 2018 svátek má Oto

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Apple Music

Chester Bennington natočil pouhých 6 dní před svou smrtí veselé Carpool Karaoke. Rodina se rozhodla zveřejnit ho na jeho počest

Zpěvák kapely Linkin Park radostně zpíval a vtipkoval.

12. říjen 2017, 23:32
12. říjen 2017, 23:32

Zpěvák kapely Linkin Park radostně zpíval a vtipkoval.

Zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington opustil tento svět už v červenci, ale pouhých šest dní před svou sebevraždou natočil v dobré náladě společně s kamarády z kapely Carpool Karaoke. Namísto moderátora Jamese Cordena se v něm objevil americký komik Ken Jeong a i když to delší dobu vypadalo tak, že nahrávka nikdy nespatří světlo světa, Chesterova rodina se nakonec rozhodla video zveřejnit a kapela Linkin Park ho nahrála na svůj Facebook.

 

Chester v něm více než 20 minut jezdí po americkém Los Angeles a zpívá nejen vlastní skladby, ale také hity od Red Hot Chili Peppers či kapely Outkast, a tak nic nenasvědčuje tomu, že by ho uvnitř trápily deprese, které zanedlouho vyvrcholí tragicky. I radostné Carpool Karaoke podtrhuje to, že deprese nemusí mít žádné externí příznaky a i když nás už Chester nikdy nepotěší svým charakteristickým hlasem na koncertu, připomeňme si ho alespoň v radostných chvílích plných zpěvu a vtipkování.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
Nejčtenější