Sobota 21. 4. 2018 svátek má Alexandra

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: alphacoders

Hloupý youtuber nacpal hlavu do mikrovlnky plné cementu, aby splnil bizarní výzvu. Nebyl daleko od smrti, pomohli mu až záchranáři

Jeden z nejhloupějších nápadů, o jakých jsme kdy slyšeli.

8. prosinec 2017, 18:27
8. prosinec 2017, 18:27

Jeden z nejhloupějších nápadů, o jakých jsme kdy slyšeli.

Nikdo zřejmě nepochybuje o tom, že internet je místo, kde se nejvýrazněji koncentruje lidská stupidita, ale jeden britský youtuber posunul všechny hranice ve svém posledním videu. S kamarády se vyhecovali do výzvy, jejíž hlavní myšlenkou bylo vecpat hlavu do mikrovlnky plné cementu, tedy konkrétně látky zvané Pollyfilla. Zacementovat si hlavu do mikrovlnky je již od začátku mimořádně hloupý nápad, avšak Jay Swingler byl nebojácný a do výzvy se pustil. Přívod vzduchu v mikrovlnce mu měla zajišťovat trubička, jenže právě na ní to všechno padlo, protože trubička se v jedné chvíli zablokovala a Jay s mikrovlnkou na hlavě začal panikařit.

 

Způsobil to zejména fakt, že trubička představovala jediný přívod kyslíku, a tak byla panika na místě. Jeho kamarádi se snažili zachovat chladnou hlavu a po pár minutách zavolali záchranáře, protože si se vzniklou situací nedokázali poradit. Záchranáři nakonec Jayovi hlavu z mikrovlnky uvolnili a on pouze konstatoval, že si svého života nikdy nevážil tak jako ve chvílích, kdy si nebyl jistý, zda se dožije dalšího dne. I samotní záchranáři pak pouze kroutili hlavou nad tím, co to partu kamarádů napadlo, a tak určitě doma podobné výzvy raději nezkoušej.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
MASTERMIND9. prosinec 2017, 0:30

Keby som ten zachranar tak zapojim tu mikrovlnku a usmazim mu gebulu, dementovi. Mozno by mal viac pozreti a lajkov lebo to za to stoji. A idiot to este uploadol na youtube ako skoro skapal, ako fakt sila. Jeho rodicia musia byt hrdy na tento uspech.

1 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější