Pondělí 21. 5. 2018 svátek má Monika

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Rae Sremmurd vydávají své dlouho očekávané triple album SR3MM

Album je rozděleno na tři skupiny tracků. Jedny patří jen Swae Leemu, jiné zase složil výlučně Slim Jxmmi. Nakonec jsou zde i společně vytvořené tracky v rámci SremmLife 3.

4. květen 2018, 22:08
4. květen 2018, 22:08

Album je rozděleno na tři skupiny tracků. Jedny patří jen Swae Leemu, jiné zase složil výlučně Slim Jxmmi. Nakonec jsou zde i společně vytvořené tracky v rámci SremmLife 3.

Bratři ze seskupení Rae Sremmurd vydávají své nejočekávanější triple album SR3MM. Je to v pořadí třetí studiové dílo v podobě alba od kluků z Mississippi. Stojí na třech hlavních pilířích. Tracky vydané společně jako Rae Sremmurd mají v titulu „SR3MM“, což je v podstatě třetí pokračování SremmLife koncpetu. Nicméně skladby jsou v albu rozděleny ještě mezi oba členy. Swae Lee má své tracky s titulem „Swaecation“ a starší bratr Slim Jxmmi jako „Jxmtro“.

 

Album amerického dua se skládá ze singlů jako Perplexing Pegasus, Powerglide na featu s Juicy J či například „Close“ ve spolupráci s Travisem Scottem, které jsou v konceptu SremmLife 3.

 

Slim Jxmmy má na svědomí tracky jako Brxnks Truck nebo Channel, kde mu hostuje Pharrell Williams. Swae vypálil skladbami Hurt to Look či Guatemala. Mezi velká jména hostů, kteří se na albu podíleli patří kromě zmiňovaného Juicyho, Pharella či Travise taktéž i Future, Young Thug, The Weeknd, Zoë Kravitz a další.

 

Triple album si aktuálně můžeš poslechnout na Spotify nebo Apple Music.

 

 

 

 

Zdroj: hypebeast.com Tagy: nový album, Rae Sremmurd (USA), Swae Lee, Slim Jxmmi, triple
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější