Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
5. dubna 2020 v 7:54
Čas čtení 0:24
Ondřej Jarůšek

Do zahraničí jezdit nemusíš, všechno máme v Liberci. Mladý Čech svými výtvory pobavil internet

KULTURA
Uložit Uložené

Martin Škrabálek vytvořil sérii snímků, které ti dokáží, že do zahraničí vlastně cestovat vůbec nemusíme.

Kvůli současným bezpečnostním opatřením v rámci pandemie koronaviru jsou cesty do zahraničí zakázány, Martin Škrabálek ti ale ukáže, že zas takový problém totiž není. To, co bys našel v největších metropolích po celém světě, najdeš totiž i v Liberci. A to ať už jde o dominantu New Yorku, trať monacké velké ceny Formule 1 nebo dokonce Mekku.

Doporučeno
Karlos Vémola neustále dře, Baba Jaga se vrátí k prostituci. Jak MMA fighteři trénují a čím se doma baví? Karlos Vémola neustále dře, Baba Jaga se vrátí k prostituci. Jak MMA fighteři trénují a čím se doma baví? 3. dubna 2020 v 11:01

Během dnešní nesnadné doby se rozhodl tímto způsobem lidi pobavit a z dosavadních reakcí je patrné, že se mu to podařilo na jedničku. Celkově vzniklo povedených 17 koláží, které ti přinášíme v galerii níže, najdeš je také na profilu samotného autora. Do komentářů můžeš napsat, která koláž tě pobavila nejvíc.

Domů
Sdílet
Diskuse