Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
20. srpna 2020 20:27
Čas čtení 1:35
Vojtěch Vanda

Wiz Khalifa oslavuje v novém videoklipu život jako Slim Peter z Griffinových a ohlašuje nový projekt

HUDBA RAP
Uložit Uložené

Wiz Khalifa a Griffinovi je parádní kombinace, no ne?

Wiz se o všechno postará, neměj strach. Sedni si a pusť si nový videoklip. Nejde totiž o nic menšího než o další relaxační ušní balzám v jeho režii. V klipu Slim Peter se prostě cítí tak moc v pohodě, jak ústřední postava seriálu Griffinovi Peter Griffin v jedné z epizod, v níž zhubl a jeho muskulatura se mu zformovala až do antického zjevu.

Doporučeno
Drake vzdává hold zesnulému Tupacovi dvojicí diamantových přívěsků za více než 13 milionů korun Drake vzdává hold zesnulému Tupacovi dvojicí diamantových přívěsků za více než 13 milionů korun 30. července 2020 13:40

Wiz Khalifa ale samozřejmě nikdy nemusel řešit otázku obezity, což znamená, že v ní netkví ani smysl celého singlu. Jde pouze o ten úžasný pocit. Na jazzově laděném instrumentálu od Statika Selektaha opouští šedou realitu koronavirových dní a nabádá všechny kolem sebe, aby to udělali taktéž. 

„Nech to na mně. Jestli chceš tu nejlepší trávu, nech to na mně. Jestli chceš tu nejlepší sloku, nech to na mně. Jestli chceš, abych ti ukradl holku, nech ji se mnou,“ rapuje s uvolněným výrazem ve tváři.

Dlouholetý reprezentant Taylor Gangu je však opakem člověka, který by pořád jen relaxoval. V dubnu představil svým posluchačům nové EP The Saga of Wiz Khalifa, v němž se vrací zpátky k trapu po loňské epizodní chvilce, jež mu předcházela v rámci oldschool projektu 2009 s Curren$ym.

Doporučeno
Hvězda nové vlny, kterou ocenil i Eminem, nyní vydává posmrtné album. Díky němu legenda Juice WRLDa nikdy nezemře (Recenze) Hvězda nové vlny, kterou ocenil i Eminem, nyní vydává posmrtné album. Díky němu legenda Juice WRLDa nikdy nezemře (Recenze) 15. července 2020 14:28

A letos to i přes covid-19 vypadá, že bychom se mohli dočkat dvou projektů. Slim Peter je totiž, jak informuje Genius, předzvěstí nového mixtapu Big Pimpin, jenž byl představen jeho fanouškům, se kterými chatoval na Discordu. V éteru se šušká o tom, že by mohl vyjít už v srpnu. Ale víme, jak to letos s releasy je.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Almost finished with the music. Wanted to keep you guys updated on the artwork #BigPimpin

Příspěvek sdílený Wiz Khalifa (@wizkhalifa),

Zajímavým fun factem je také skutečnost, že jim během hovoru pustil kousek písně výše, načež ji lidé na druhém konci linky pojmenovali právě po lehce narcistní postavě z oblíbeného seriálu. Ve stejném chatu se nakonec objevil i alternativní cover singlu od jednoho fanouška, který nakonec raper oficiálně použil

Doporučeno
Pravý král New Yorku se vydání svého debutového alba nedožil. 50 Centův nástupce vydal reinkarnovanou klasiku (Recenze) Pravý král New Yorku se vydání svého debutového alba nedožil. 50 Centův nástupce vydal reinkarnovanou klasiku (Recenze) 7. července 2020 9:58

Doufejme tedy, že stejně jako se píše v textu písně: „Vyrostl jsem jako ‚Boyz N the Hood‘, situace nebyla v pohodě/Teď má moje máma vlastní dům a její zahrádka je učiněný les“, se zlepší i celková situace s nákazou a umělci jako Wiz Khalifa budou moci vyrazit za svými fanoušky na koncerty na sklonku jednoho z nejzvláštnějších letních období vůbec.

Do té doby jim budou moci alespoň radit přes internet. V klídečku a s jointem v puse.

Domů
Sdílet
Diskuse