Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
23. července 2021 13:17
Čas čtení 1:16
Vojtěch Vanda

Okamura: Mám nejvyšší hladinu testosteronu, která je zdravá. Proto jsem tak výkonný

Okamura: Mám nejvyšší hladinu testosteronu, která je zdravá. Proto jsem tak výkonný
Zdroj: Svoboda a přímá demokracie
OSOBNOSTI
Uložit Uložené

Předseda hnutí SPD se rozpovídal v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura prozradil, co všechno se skrývá za jeho výkonností. Přestože údajně spí málo hodin, necítí se unavený. „Doktor se hrozně divil, proč tak málo spím. Mám to tak pár let. Změřil mi hladiny a testosteron. Říkal, že mám nejvyšší hladinu testosteronu, která je ještě zdravá,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Doporučeno
Okamura v minulosti propagoval gay turismus a tvrdil, že mít dva milující táty je lepší, než vyrůstat v dětském domově Okamura v minulosti propagoval gay turismus a tvrdil, že mít dva milující táty je lepší, než vyrůstat v dětském domově 30. dubna 2021 20:01

Okamura se rozpovídal o spoustě dalších věcech. Mimo politiku se rozpovídal i o své rodině, vztazích, o tom, jestli se bude chtít ženit, nebo dokonce přiznal, že si několikrát „vyšel na jídlo s moderátorkami, které pracují v médiích, o nichž by se neřeklo, že jsou úplně zaměřené na SPD“.

Domů
Sdílet
Diskuse