Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
16. září 2021 17:02
Čas čtení 1:34
Vojtěch Vanda

KORONAVIRUS: Česko aktuálně patří mezi nejlepší země v Evropě. Situace se ale zhoršuje

KORONAVIRUS: Česko aktuálně patří mezi nejlepší země v Evropě. Situace se ale zhoršuje
Zdroj: Úřad vlády ČR
NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Česká republika zvládá koronavirovou pandemii podle Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí dostatečně dobře na to, aby mohla na mapě cestovatelského semaforu nadále zářit zeleně.

Česká republika zvládá koronavirovou situaci v zemi natolik, že jako jedna z mála zemí Evropy stále září na mapě Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí zeleně. Zelenými zeměmi nadále zůstávají i Polsko a Maďarsko. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) nicméně nadále nabádá k opatrnosti, jelikož pandemie v zemi neustává. 

Doporučeno
V Česku přibylo 524 nových případů covidu. Reprodukční číslo mírně klesá V Česku přibylo 524 nových případů covidu. Reprodukční číslo mírně klesá 16. září 2021 9:08

Zelených míst na cestovatelském semaforu Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí již mnoho nezbývá. Kromě České republiky má celou zelenou plochu země pouze Polsko, Maďarsko má zelenou všude kromě Budapešti, a dále jsou zelenými úplný sever Dánska, Údolí Aosty v Itálii a španělská Asturie.

Domů
Sdílet
Diskuse