Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
21. října 2021 18:39
Čas čtení 1:24
Vojtěch Vanda

Podzimní prázdniny až devět dní? Ministr školství je proti

Podzimní prázdniny až devět dní? Ministr školství je proti
Zdroj: Úřad vlády ČR
NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Robert Plaga (za ANO), na rozdíl od hlavní hygieničky Zdeňky Jágrové a některých hejtmanů, není fanouškem prodlužování podzimních prázdnin.

Ministr školství Robert Plaga (za ANO) není stoupencem návrhu hlavní hygieničky Zdeňky Jágrové a některých hejtmanů, kteří navrhli prodloužit podzimní prázdniny na devět dní. Plaga je spíše pro změnu v bezpečnostních opatřeních. Návrh ministerstva zdravotnictví z úst Adama Vojtěcha (za ANO), že by měli žáci nosit ve třídách roušky, však odmítá.

Doporučeno
Podzimní prázdniny se možná prodlouží. Pro je ředitelka pražské hygieny i někteří hejtmani Podzimní prázdniny se možná prodlouží. Pro je ředitelka pražské hygieny i někteří hejtmani 20. října 2021 16:01

Bude volno pro školáky i v pondělí 25. a v úterý 26. října? Přes návrhy a tlak ze strany hlavní hygieničky Zdeňky Jágrové a například hejtmanů Jihočeského kraje Martina Kuby (ODS) a Moravskoslezského kraje Ivo Vondráka (ANO) se ministr školství tomuto návrhu brání. Ministerstvo naopak prosazuje, aby se začalo ve školách více testovat, bez plošného testování nevidí důvod, proč by se měly plošně vyhlašovat další dva dny volna, informovaly Novinky.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
  Měj aktivní roční předplatné REFRESHER+ a získej lístek na festival dle vlastního výběru.Zapoj se do slosování
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Domů
  Sdílet
  Diskuse