Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
2. prosince 2021 19:07
Čas čtení 1:09
Tereza Šnajdrová

NobodyListen: Nenáviděl jsem sám sebe, bál jsem se kouknout do zrcadla. Po 9 letech se nestydím usmát se

NobodyListen: Nenáviděl jsem sám sebe, bál jsem se kouknout do zrcadla. Po 9 letech se nestydím usmát se
Zdroj: se svolením Jägermeister
NEWS
Uložit Uložené

Oblíbený český DJ a producent NobodyListen se na Instagramu svěřil se svými bolestmi.

DJe a producenta NobodyListena zná asi každý. Ne všichni však věděli o jeho trápení, které bylo spojeno přímo s jeho obličejem. Jakub Strach si totiž před několika lety poranil čelist a během následujících devíti let podstoupil hned několik bolestivých operací, kvůli kterým mnohdy i nenáviděl sám sebe. O proměně se nyní rozhodl promluvit na svém Instagramu.

Doporučeno
Ewa Farna: Společnost by se měla naučit neupozorňovat na nedostatky. Má nesmyslné nároky, které ubližují (Rozhovor) Ewa Farna: Společnost by se měla naučit neupozorňovat na nedostatky. Má nesmyslné nároky, které ubližují (Rozhovor) 30. listopadu 2021 7:00

Oblíbený český DJ NobodyListen se svým followerům svěřil s dlouhou a bolestivou cestou, po které kráčel v uplynulých devíti letech. „Po devíti nekonečných letech od mého úrazu se blížíme do finále a já mám v puse prototyp svého úsměvu,“ zvolil hned v úvodu pozitivní slova. Co však následuje zas tak radostně nezní.

Domů
Sdílet
Diskuse