Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je sponzorovaný obsah.
1. srpna 2022 17:00
Čas čtení 1:00
Sponzorovaný obsah

Tomáš Zástěra potěší své fanoušky. Začíná tvořit obsah na OnlyFans

OSOBNOSTI
Uložit Uložené

Známý moderátor a bavič Tomáš Zástěra si zakládá OnlyFans. Lidé mu prý píší, že na Instagram nedává žádné odvážné fotky. Tomáš se jim proto rozhodl na nové platformě udělat radost.

Populární moderátor a účastník soutěže Survivor Česko 2022 překvapil své sledující. Vedle televize, rádia a sociálních sítí začne brzy působit i na serveru OnlyFans. Proč? Tomáš prý vyslyšel prosby svých fanoušků. Ti mu píší, že na jeho Instagramu nemohou najít žádné odvážné fotky, a OnlyFans by podle něj mohl být způsob, jak jejich přání splnit.

Tomáš Zástěra
Zdroj: Se svolením Tomáše Zástěry

OnlyFans je známou platformou, na níž mohou lidé prakticky bez omezení sdílet svou tvorbu s fanoušky. Díky uvolněným pravidlům ji kromě umělců, bloggerů a podcasterů začaly využívat také páry nebo jednotlivci, kteří se svou komunitou sdílí sexuální obsah. Od fotek různých částí těla přes akty až po domácí erotická videa.

Svobodné prostředí inspirovalo k založení OnlyFans i oblíbeného moderátora Tomáše Zástěru, který se rozhodl, že zde bude plnit přání svých sledujících. „Sledující mi často na Instagramu psali, že nedávám žádný pikantní a šťavnatý obsah. Ta doba je pryč, chci fanouškům udělat radost, a proto jsem si i já založil OnlyFans. Věřím, že obsahem nebude nikdo zklamán,“ vysvětluje Tomáš.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Lepší propojení umělce s fanoušky 

OnlyFans na rozdíl od některých jiných sociálních sítí dává fanouškům možnost podpořit své oblíbené tvůrce přímo. Ať už formou měsíčních příspěvků, nebo jednorázovým zakoupením části obsahu. Model předplatného se stává mezi lidmi stále populárnější. Někteří mají pocit lepšího propojení se svým oblíbeným tvůrcem, jiní si chválí obsah bez reklam.

Co přesně najdeme pod obsahem Tomášova účtu na OnlyFans, zůstává zatím tajemstvím. Pokud ho ale sleduješ na Instagramu, bude ti jasné, že jeho účet bude rozhodně stát za to.

Domů
Sdílet
Diskuse