Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. ledna 2015 14:15
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Mortal Kombat X odhaluje novou postavu v brutálním gameplay traileru

TECH
Uložit Uložené

Slíbené odhalení nové postavy pro mlátičku Mortal Kombat X je konečně tady. Novým bojovníkem je známý Reptile a představuje se nám ve výborném akčním gameplay traileru nejnovějšího dílu série.

Vývojáři z NetherRealm Studios ve spolupráci s Warner Bros. v novém gameplay traileru oficiálně uvedli novou postavu pro svůj nadcházející titul Mortal Kombat X. Je jím humanoidní ještěr Reptile a v traileru se nám představuje v boji s postavou Kung Lao. A co umí? Plive kyselinu, používá svůj ještěří jazyk, láme čelisti a mnohé další. Hra zatím vypadá neodolatelně, a jak se sami za chvíli přesvědčíte, NetherRealm Studios každým novým videem kvalitu svého titulu jen potvrzuje.

Mortal Kombat X odhaluje novou postavu v brutálním gameplay traileru

Odvěcí hráči Mortal Kombat série si na tuto postavu jistojistě vzpomínají a nesetkají se tak s ní poprvé. Svůj debut Reptile zaznamenal již v úvodním dílu série, kde byl zahrnut jako skrytá postava a v následujícím Mortal Kombat II už byl zakomponován jako klasicky hratelná postava. Od té doby se objevil v mnoha dalších Mortal Kombat hrách. Mortal Kombat X bude mimo samozřejmý technologický posun jedinečný také v tom, že poprvé v historii série bude mít hráč možnost výběru mezi různými variacemi jednotlivých postav. Warner Bros. navíc slibují, že Mortal Kombat X nabídne nejbrutálnější Mortal Kombat zážitek vůbec a soudě dle dosavadních videí, tomu tak skutečně bude.

Mortal Kombat X vychází 14. dubna (apríl) 2015 a bude dostupný na PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a PC. Hru si můžeš předobjednat například v Brlohu.

Mortal Kombat X odhaluje novou postavu v brutálním gameplay traileru

Domů
Sdílet
Diskuse