Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
7. října 2016 12:43
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Za dva týdny nás čeká druhý ročník Teniskology. Festival přivítá jak světové značky, tak domácí umělce

REFRESHER
Uložit Uložené

Zanedlouho nás čeká druhý ročník největšího sneakers festivalu ve střední Evropě. Přečti si, co vše tě tam čeká.

První ročník Teniskology se rychle zařadil mezi nejoblíbenější události všech fanoušků tenisek u nás, a nejen těch. Krom kladné odezvy návštěvníků se první edice tohoto festivalu dočkala sošek z předávání cen Czech Event Awards 2016, a to za Nejlepší veletrh roku a Nejlepší koncept eventu. Bylo by tak velmi podivné, kdybychom se nedočkali druhého ročníku.

Žádné překvapení se bohudík neodehraje a my se tak můžeme těšit na Teniskology s pořadovým číslem 2, a to ve dnech 21. a 22. října (pátek a sobota). Oba dny nabídnou jak klasický denní program, tak exkluzivní party do ranních hodin.

S rozvržením programu se mění také místo konání. Teniskology se přesune do továrních prostor bývalé Strojírny. K dispozici tak bude 3 000 metrů čtverečních, které si hbitě rozdělí shorwoomy světových značek, sneaker market, kreativní laboratoř, skate rampy nebo bary a pódia. Milovníci tenisek ocení především větší prostor prodejního marketu a rozšířenou nabídku obchodů. Na své si tak přijdou fanoušci street módy, elektroniky nebo třeba longboardů. Aktivně se budou moci návštěvníci zapojit do workshopů v kreativní laboratoři, kde Teniskology podporuje nezávislé umělce.

Za dva týdny nás čeká druhý ročník Teniskology. Festival přivítá jak světové značky, tak domácí umělce


Návštěvníky, kterých loni dorazilo přes 4 700, letos opět čeká nabitý program, který bude v pátek i sobotu odlišný. Těšit se můžou na unikátní vystoupení předních umělců jako např. Rytmus, Majk Spirit, Champion Sound, Indy & Wich & LA4, NobodyListen ve spojení s Dalybem, Vladimir 518, Peter Pan Complex a mnoho dalších. Originální program si připraví také showroomy největších sneaker brandů – ty však svá představení fanouškům do poslední chvíle utají.

Za dva týdny nás čeká druhý ročník Teniskology. Festival přivítá jak světové značky, tak domácí umělce

Kromě Gurus – influencerů, kteří sneaker a street kulturu podporují, spojila Teniskology svou tvář se 3 Masters, kteří jí pomáhají dotvořit ducha celé akce. Uznávaného sneakerheada Petera Kovkou Kováče doplní Rytmus a NobodyListen. Se všemi osobnostmi se mohou návštěvníci osobně potkat během celého eventu.

Vstupenky lze zakoupit buďto na místě, nebo v online předprodeji na stránkách události.

Domů
Sdílet
Diskuse