Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Pil C odhaluje, co se skrývá za datem 28/10/2017. Dočkáme se jeho druhého sólového alba

Zatím není znám název, hosté a ani více konkrétních informací, ale vše bychom se měli postupně dozvědět během následujících dní.

8. říjen 2017, 18:10

Zatím není znám název, hosté a ani více konkrétních informací, ale vše bychom se měli postupně dozvědět během následujících dní.

Ještě během léta jsem sám se sebou vedl krátkou diskusi o tom, zda náhodou Pil C nemá po skoro třech úspěšných letech v plánu definitivně ukončit kariéru. Přeci jen, v porovnání s obdobím před vydáním debutového alba působil na veřejnosti, sociálních sítích i koncertech jiným, řekněme sebevědomějším dojmem a udržoval si image standardního áčkového slovenského rapera. Časem jsem si však uvědomil, že se stalo přesně to, co nám on sám dlouho přizvukoval. HYPE uzavřel jednu kapitolu jeho života a s přihlédnutím ke všem okolnostem byl prostě správný čas trochu zpomalit a věnovat se co nejvíce sobě. Jeho mírný distanc od scény dnes vnímám jako nejlepší možný krok.

 

 

novy album alebo novy track? #DoRokaAdoDna

Príspevok, ktorý zdieľa PIL C (@pil_c),

 

 

Jen ten, kdo si dokáže vytvořit odstup od toho, co ho nejvíce naplňuje, má ten skutečně střízlivý pohled. Nebo se k tomu aspoň tak trochu blíží. Toto vše dokázal více než efektně přetavit do věci Silent Hill, která, i když se to mnohým nezdá, je combackem, s jakým může přijít jen hlava Comebackgangu. Pokud si zároveň dáme dohromady všechny úryvky ukázek, které jsme již měli možnost slyšet, asi budeme moci mluvit o návratu k časům Lost, Pompeje nebo Peroxid. A to vše v podání člověka, který je opět o několik let starší, vyzrálejší, má jiný pohled na svět a něco i zažil.

 

Dnes jsme se zde však sešli kvůli informaci o tom, že dlouho zmiňovaný datum 28/10/2017 našel rozuzlení. Původně si mnozí mysleli, že půjde „jen“ o další skladbu, resp. videoklip, ale nyní vám už můžeme oficiálně a s potěšením oznámit, že se můžete připravit na Pil Cho druhé studiové album se zatím neznámým názvem. Bohužel jsme se nedočkali zveřejnění žádných konkrétních informací, ale s ohledem na skutečnost, že zmíněný datum tu máme už o pár týdnů, cover i tracklist můžeme očekávat v nejbližších dnech.

 

 

Novy Album 28.10.2017

Príspevok, ktorý zdieľa PIL C (@pil_c),

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Yolo8. říjen 2017, 21:53

synu držím ti palce!

-3 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější