Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Pexels

Za hodinu 4 tisíce eur čistého. Lionel Messi si po podpisu nového kontraktu na peníze stěžovat nemusí, dostal i 100milionový bonus

Argentinský fotbalista si nemá na co stěžovat.

6. prosinec 2017, 15:02
6. prosinec 2017, 15:02

Argentinský fotbalista si nemá na co stěžovat.

Nejlepší fotbalista historie nedávno podepsal nový kontrakt a celý svět se v posledních hodinách dozvěděl přesné informace o tom, o kolik si Lionel Messi polepšil. Fanoušci FC Barcelona už pomalu začínali panikařit, protože pokud by Messi nepodepsal kontrakt do ledna, měl by oficiálně možnost jednat o smlouvě s cizími týmy a v médiích se často skloňoval zájem Manchesteru City, jenže argentinská hvězda nakonec svůj katalánský tým nezklamala a Messi podepsal kontrakt až do roku 2021. Fanoušci se radují a raduje se určitě i samotný Messi, protože podle informací přímo ze smlouvy si pořádně přilepší a zřejmě nejkrásnější na celém kontraktu je bonus, který by měl Argentinec zinkasovat jen za samotný podpis.

 

Za podpis smlouvy si od Barcelony vyžádal rovných 100 milionů eur, což už je částka, za kterou by se nemuseli stydět ani nejlépe placení sportovci na světě. I když je Messi se svým bonusem stále trochu pozadu při pohledu na výdělek Mayweathera a McGregora z jejich společného zápasu, Argentinec si určitě stěžovat nebude, protože vedle bonusu bude dostávat i roční plat ve výši 70 milionů eur, který vypadá po rozpočítání ještě více bizarně.

 

Za každý týden v roce mu na účet přijde 1,35 milionu eur, což znamená, že denně vydělá 95 880 eur a následně za každičkou hodinu 3995 eur. Co je ještě pozoruhodnější, uvedené částky za den i za hodinu jsou již po zaplacení daní, takže Messi si přilepší o téměř 4 tisíce eur čistého každou hodinu. Informace z portálu Bleacherreport však naznačují, že Messi ani po obnovení své gigantické smlouvy nebude nejlépe placeným hráčem na světě, protože zůstal ve stínu Neymara, který v Paříži vydělává ještě více.

 

Za hodinu 4 tisíce eur čistého. Lionel Messi si po podpisu nového kontraktu na peníze stěžovat nemusí, dostal i 100milionový bonus

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
petersimko2697. prosinec 2017, 7:44

Odkial ste dosli na to ze,,najlepsi futbalista istorie"...............??

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější