Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Zapomeňte na Young Thuga. Kontroverzní raper si změnil jméno na SEX

„Odteď mi říkejte SEX!!!“

21. únor 2018, 11:43
21. únor 2018, 11:43

„Odteď mi říkejte SEX!!!“

Hudební scéna přináší každý den řadu překvapení, a to obzvláště ta rapová, jejíž značná část interpretů vypouští jednu perlu za druhou. Tím teď nemáme na mysli singly, ale myšlenky prezentované prostřednictvím rozhovorů nebo sociálních sítí.

 

Aktuálně nám vykouzlil úsměv na tvářích extrovertní Young Thug, který dokáže šokovat nejen po módní stránce, ale také svými vyjádřeními. Milovník dámského oblečení před pár hodinami na Twitteru informoval o změně pseudonymu na SEX. Raper s občanským jménem Jefferry Lamar Williams tak ale neučinil poprvé v rámci kariéry. Jen si vzpomeňte na rok 2016, kdy pod vlastním křestním jménem vydal album se stejnojmenným názvem a podařilo se mu s ním dostat až na 8. místo v Billboard 200.

 

 

 

Tentokrát však YSL vstoupil do zcela odlišných sfér a zvolil přezdívku, kterou si zapamatuje každý. Talentovaný a mimořádně produktivní raper upsaný pod Atlantic Records tak další projekty bude vydávat pod poměrně kontroverzním jménem SEX a my jen doufáme, že to nebude mít negativní dopad na jeho dosud jedinečnou tvorbu.

 

Na závěr nám to nedá nezmínit Thuggerův poslední projekt Super Slimey, na kterém mu dvorně asistoval Future a také skladbu z konce ledna věnovanou památce Martina Luthera Kinga Jr. situovanou níže.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější