Pátek 22. 6. 2018 svátek má Pavla

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Instagram/thegoldenfly

Je mu 10 let, ale stylem strčí kohokoli do kapsy. Ivan nosí věci z limitovaných kolekcí a jednu vlastní i vytvořil

Lásku k módě zdědil po své matce.

27. únor 2018, 17:55
27. únor 2018, 17:55

Lásku k módě zdědil po své matce.

Ryšavá módní nadšenkyně s výraznou kadeřavou hřívou je nepřehlédnutelná nejen díky svému vzhledu. Obrovskou pozornost poutá i její syn, který se často vyskytuje po jejím boku. Desetiletý chlapec sice stále chodí do školy, ale s mámou pracuje na vlastní kolekci a nechybí v prvních řadách na módních přehlídkách. Ivan Zinko je synem Nataši Zinko, Ukrajinky působící v Londýně. Na Instagramu si už vybudoval pozici influencera.

 

Designérka Nataša Zinko je lidem pohybujícím se nebo zajímajícím se o módní byznys dobře známa. Ukrajinka dokázala své módní kousky proměnit v luxusní věci, po kterých je vždy velká poptávka. Nataša žije v Londýně už od dětství, vystudovala módní design a vytvořila si jméno. Zúčastnila se londýnských i pařížských týdnů módy.

 

Lásku k módě však po ní očividně zdědil i syn Ivan. Svět ohromuje i přesto, že ho teprve čeká puberta. Svým stylem strčí do kapsy kohokoli. A právě po loňském pařížském týdnu módy se všichni ptali – kdo je ten stylový chlapeček?

 

 

Ivan Zinko má do dnešního dne na Instagramu více než 40 tisíc followerů. Ukazuje se ve značkových i limitovaných kouscích, aktuálně ho baví rozmarně si zakrývat tvář dlaní. Kromě toho vypustil do světa svou první chlapeckou kolekci. Nazval ji DUO.

 

„Prosil mě o to již několik let. Velmi tvrdě pracoval na tom, aby porozuměl trendům, našel svůj vlastní názor a pochopil, jak dokončit kompletní kolekci,“ vysvětlila jeho máma Nataša. Název DUO odráží výsledek kolektivní práce mámy a syna.

 

 

Kromě navrhování oblečení chodí Ivan samozřejmě do školy, má mimoškolní aktivity i bohatý společenský život. Všechno to sladit a zvládnout vyžaduje dobrou organizaci a zároveň se musí naučit akceptovat případné selhání. Na svého syna je však Nataša velmi pyšná. Zdůrazňuje, že lásku k módě si vytvořil sám a ona ho do ničeho nenutila.

 

Líbí se jí, že si vytvořil vlastní nezaměnitelný styl. V jeho šatníku nechybí kousky například od Vêtements, Balenciaga či Supreme. Složité na něj není sehnat jakékoli stylové oblečení i z limitovaných kolekcí. Máma v něm vidí velký potenciál a je z něj podle vlastních slov ohromená. Již nyní je tak jasné, že tohoto chlapce čeká velká budoucnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse28 komentářů
Diskuse je jen pro přihlášené
28 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Vlado Cifruľák27. únor 2018, 19:30

nič v zlom, ale vyzerá ako pi*us

16 Odpovědět · Nahlásit
avatar
mastermann28. únor 2018, 20:13

Tomu ver :D otras

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Giuseppe27. únor 2018, 22:48

Jeho matka sa oblieka ako tínedžerka. A to že si niekto oblečie Supreme od hlavy po päty neznamená že má štýl. Naopak ho nemá lebo len kupuje značkové veci a neoblieka sa podľa seba.

13 Odpovědět · Nahlásit
avatar
MartinJ27. únor 2018, 19:26

10 lete decko ma litat venku, hrat si, blbnout a mit odrene kolena. Ne se oblikat jako klaun.

8 Odpovědět · Nahlásit
avatar
odstraněný uživatel27. únor 2018, 19:03

To, že z chlapca vyrastá riadny narcis je viac než isté.

6 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Marie Randová1. březen 2018, 8:30

Z chlapce vyroste modní návrhář. A je moc dobře, že je tak schopný a má cíl. Nejsme všichni stejní, nemáme stejné ambice, vaše děti jsou třeba v něčem jiné a také se tomu nikdo nediví...

On si půjde svojí cestou, co má dnes jako koníčka, bude mít jednou jako povolání. Děti v jeho věku budou zanedlouho měnit svět, at se nám to líbí nebo ne, pokrok i vývoj člověka nezastavíme.

Nesmíme být tak zkostnatělí, ptali jsme se někdy našich dětí, co by rádi nosily, jak by rády bydlely ? Ne, ale on jim věnuje pozornost...zdá se mi to vynikající a jsem ráda, že jsou i takové děti, než nudící se děti u počítačových bezduchých her, později u drog..

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
odstraněný uživatel1. březen 2018, 14:12

Nepochopili sme sa. Podľa môjho názoru nie je v poriadku, ak sa 10 ročné dieťa oblieka od hora po dole do Supreme oblečenia. Jeho matka by sa mala zamyslieť, aký to bude mať na neho vplyv. Samozrejme, že môže byť úspešný a ja mu to prajem.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Bédakolohnátek1. březen 2018, 9:18

Nebo homosexuální prostitut až ty dvě trapný úkáčka nahradí nějaký jiný exoti a tyhle už nebudou nikoho zajímat.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Birdman27. únor 2018, 19:32

3.obrázok som ja keď som videl tie fotky

4 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dominika Varhanová28. únor 2018, 14:35

Na toho kluka mimo jiné někde čeká i jiný kluk... :-)

3 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Marie Randová1. březen 2018, 8:34

Proč se tu ztrapnujete ? Tomu chlapci je 10 let a zcela určitě čte, jaké bláboly tu píšou někteří lidé, co nepoužívají mozek, nebo mají doma problematické děti a tak závidí, že jiné dítě dovede myslet. O ničem jiném to není, než o pitomé závisti, jinak byste nenapsala něco tak blbého a hrozného o DESÍTILETÉM dítěti.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Bédakolohnátek1. březen 2018, 9:19

Jestli tenhle kok.t dovede myslet a má to být naše budoucnost tak to teda potěš pr.el.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
mastermann28. únor 2018, 20:14

Možno i dva :D

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Bédakolohnátek1. březen 2018, 9:19

Spíš mnohem mnohem víc.

-1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Maamvpitchy Dubbi Dubravec28. únor 2018, 7:15

V dnešnom svete kde je trend všetko zjednodušiť je ľahké mať aj štýl stačí na seba navliecť čo najviac supreme veci 😂😂😂

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Marie Randová1. březen 2018, 10:04

V dnešním světě se velmi málo myslí na děti, na jejich názory a potřeby. Ten chlapec na ně myslí, je v jejich věku a tak má o dětech zcela jiné představy než mnohý dospělý.

A proč si myslím, že se u nás na děti nemyslí ? Protože všude na bývalých pláccích, kde kluci kopali mičudou, vznikaly za posledních 28 let parkoviště pro auta...smutné.

Pokud máte nadané dítě sportem, pak když nemáte dost peněz, jeho talent přijde vniveč. Nejsou zdarma žádné sportovní kroužky, takže mládež se nám fláká u počítačových her a pomalu nejen chromne, ale i blbne...mozkové závity, když se netrénují, zanikají.. a tak se ptám - a co děti, mají si kde hrát ??

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
odstraněný uživatel1. březen 2018, 14:15

Prepáčte, ale vy si asi myslíte, že každé decko, ktoré hrá videohru je sprosté, čo samozrejme nie je pravda.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jakub Viskup1. březen 2018, 7:07

Teda nevím o jakym stylu mluvíte. Vypadá jak vocas co neví jakou má velikost oblečení.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Vítek Hanzlík2. březen 2018, 11:31

Asi jsem už starej, ale tohle nepobírám. Doopravdy vypadá jako pi*us (nic ve zlém).

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Marie Randová1. březen 2018, 15:19

natasha zinko london fashion week - google - syn Ivan Zinko


Matka toho chlapce je známá a hlavně velmi uspěšná návrhářka. Její syn jde v jejích stopách, jako třeba obě dcery Karla Gotta jdou, co by umělkyně v dětském věku, také v jeho stopách. A nejsou tyto děti samy. Je jich více, než si myslíme, jen se o nich málo nebo vůbec píše.

Nevím, proč nemá chlapec, který žije v Anglii, v Londýně a jemuž se matka velice věnuje, takže chlapci rozšiřuje duševní obzor a jejímu talentovanému synovi se navíc její povolání či podnikání líbí natolik, že v něm patrně vidí své příští poslání - určovat a vymýšlet dětskou, ležérní a pohodlnou modu.

To, že v Česku jsme zvyklí dětem navléknout tepláky i kdybychom je sebou vzali do restaurace, abychom je naučily, jak se tam mají chovat, pokud to tedy víme vůbec my sami, nebot české děti to neumí, je problém, že se češi vůbec nejen neumí oblékat, ale ani se chovat na veřejnosti.

Poznámky typu - vole, máš žvejku, nebo z půvabných ust pohledné dívky - hovado, co máme zejtra za uču - a podobně je česká tragédie. Musíme to brát tak, že děti nejsou zvyklé, že by se doma rodiče mezi sebou a k sobě chovali slušně a s uctou, takže nemají potřebný příklad. Nemůžeme na lidech chtít něco, co sami v rodině nezažili.

Myslím že tolik špatné kritiky si ten chlapec nezasloužil, ale pravda je, že to patrně neumíme ani ocenit...

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jana Gondeková1. březen 2018, 16:45

No nevím, ale na většině fotek má na sobě právě ty zmiňované tepláky. Co je na tom tak výjimečné? Oblečení o 3 čísla větší, nebo spíš ty značky? Tepláky nosí všechny děti občas, přece.
Nějak mě uniká pointa

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Marie Randová1. březen 2018, 15:40

Myslím, že chlapec pracuje u své matky jako manekýn pro dětskou modu. A pokud má nějaké nápady, matka to ocení. Jako každý rodič i ona je ráda, když se potomek zajímá o její práci.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Marie Randová1. březen 2018, 8:22

O tomto chlapci ještě uslyšíme...Je výborné, že dítě říká dospělým, co by rádo nosilo, že přímo navrhuje modu pro děti. Protože moda pro děti u nás pokulhává a je dost i příšerná. Nedivím se těm dětem, že to často nechtějí nosit.

Možná se najde i další čipera či čiperka, co se týče návrhů na dětské pokoje. To, co navrhují naši návrháři je ve stylu - dítě, miniatura dospělého - a podle toho to také tak hrozně vypadá.

Takže přeji hodně zdaru a jen víc mladých lidí, kteří se zabývají něčím prospěšným a užitečným...

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Bédakolohnátek1. březen 2018, 9:20

Uslišíme oněm až najdou jeho předávkovanou mrtvolu někde u popelnic za homobarem.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Jan Wayne28. únor 2018, 22:41

Haha :D mi příjde, jak kdyby všechny ty hadry měl jen půjčený od tý svý mámi a proto to má všechno o X čísel větší :D například obrázek 3 - tričko, který na obrázku číslo 7 má pro změnu jeho máma :D

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Mirek Tusjak28. únor 2018, 18:10

Pripomina mi to stranku lookatthisrussians( pridal bych obrazek ale tu se vkladat nedaji tak je pod mym share na fcb)
Hlavne fotka z nejakeho FW kloboucek Burberry kabelka GUCCI jen aby to bylo HIGH ale potencial v nem nevidim a Supreme billboard taky neni nic co by vyzadovalo vejit nakoupit vse prijit domu odjet na hory a odfotit... 30 minut z toho 20 trva tryskacem cesta do Aspen

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Mirek Tusjak28. únor 2018, 18:11

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=435444580210662&set=p.435444580210662&type=3

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Ivan Bandy Balco28. únor 2018, 17:47

Aj toto majú byť módne ikony, tak nám musí sakramentsky... X¿

0 Odpovědět · Nahlásit
ZOBRAZIT DALŠÍ KOMENTÁŘE
Nejčtenější
Záleží nám na soukromí čtenářů. I z toho důvodu ti poskytujeme detailní informace o tom, jak využíváme soubory cookies a jiné technologie zabezpečující správné fungování a vývoj stránky. Pro víc informací si přečti naše Zásady ochrany osobních údajů , kde najdeš, jak používáme soubory cookies, případně se seznam s Podmínkami užívání portálu platnými od 24. 5. 2018. Zpracování cookies můžeš zabránit nebo změnit své preference v nastaveních internetového prohlížeče. Pro detailnější nastavení klikni na víc možností níže.
Upozornění na právo nastavení ochrany osobních údajů na Refresheru

Vzhledem k existujícím i chystaným změnám v zákonech ti dáváme možnost detailního nastavení zpracování osobních údajů a preferencí spojených s jejich zpracováním.

Přečti si možnosti, posuň zobrazení níže, nastav si své preference a klikni na tlačítko Souhlasím, když budeš chtít pokračovat na Refresher. Soubory cookies jsou důležitou součástí technologie v tvém prohlížeči. Jsou natolik důležité, že je budeme muset použít pro zapamatování si toho, že jsi toto okno potvrdil/a, v opačném případě bychom ti ho museli zobrazovat znovu a znovu.

Údaje, které zpracováváme, když používáš Refresher
Ze strany Refresheru sbíráme tyto osobní údaje:
 • Když navštívíš Refresher, uchováváme informace o tom, které články sis přečetl, identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy nebo IP adresu v případě přihlášení, soubory cookies a polohu.
 • Při přihlášení do účtu e-mailovou adresu.
Proč sbírá Refresher tyto údaje:
 • Ke zlepšení kvality našeho webu a vývoji nových webových služeb.
 • K provádění analýz a měření s cílem pochopit, jak je náš web využíván.
 • K tomu, abychom nezobrazovali obsah, který jsi už viděl.
 • Pro zobrazování přizpůsobeného obsahu, jako jsou například relevantnější články.
 • Pro schopnost identifikovat tě jako uživatele při přihlašování do svého účtu.
Sbíráme údaje pro partnery a reklamní sítě:
 • Identifikátory zařízení a prohlížeče, část IP adresy, soubory cookies a poloha.
Proč sbíráme tyto údaje pro partnery, třetí strany a reklamní sítě:
 • K tomu, aby mohli fungovat a zobrazovali relevantnější a užitečnější reklamy.
Seznam reklamních sítí a nastavení reklam

Nevyhnutelné osobní údaje – cookies – pro zobrazování reklam sbíráme pro následující společnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
formulář kontakt v souvislosti s osobními údaji >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
kontaktní údaje pro nejbližší pobočku >

 

Možnost vypnout si personalizování reklam a sbírání osobních údajů pro jednotlivé partnery:

Upravit nastavení typů reklam Google - personalizování od společnosti Google

Upravit nastavení typů reklam AdForm - personalizování od společnosti AdForm

 

Svá nastavení pro všechny ostatní reklamní sítě, i ty, které na Refresheru nenajdeš, si můžeš prohlédnout na stránce youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Měření a analýza návštěvnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránek používají ke zlepšení funkčnosti svých stránek údaje shromážděné službou Google Analytics. Shromážďování údajů můžete deaktivovat tak, že si stáhnete a nainstalujete doplněk pro svůj prohlížeč.

Stáhnout doplněk pro prohlížeč

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Společnost Gemius podobně jako služba Google Analytics vyhodnocuje a měří návštěvnost na některých webových stránkách. K měření využívá Cookies, které si můžeš deaktivovat ve svém prohlížeči.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využíváme k analýze návštěvnosti a chování uživatelů. Vytváří nám mapu aktivity návštěvníků, a to na webových stránkách, které vizualizuje a vyhodnocuje. Tyto informace nejsou sbírány vždy, nikde nejsou spárovatelné s aktivitami uživatelů a není tedy možné identifikovat jednotlivce, ale Hotjar ti může nastavit soubory cookies.

Ovládací prvky související s prohlížečem

Nastavení souborů cookies

Soubory cookies jsou životně důležitou součástí technologie ve vašem prohlížeči a slouží ke zlepšení prostředí při používání internetu.

Pokud například na určitém webu nastavíte předvolený jazyk, soubory cookies pomohou prohlížeči zapamatovat si tuto volbu. Některé nebo všechny soubory cookies můžete též zablokovat, to ale může vést k narušení fungování některých funkcí na internetu.

Mnoho webů například vyžaduje zapnuté soubory cookies, když se chcete přihlásit.

Zásady ochrany osobních údajů
Další informace o tom, jak Refresher používá cookies ke zlepšení služeb
 • Přihlašování – pro účely přihlašování potřebujeme tvoji e-mailovou adresu.
 • Přizpůsobení – pro zjištění toho, co tě zajímá, vytváříme tvůj unikátní profil. Pokud nějaké informace posbíráme, najdeš je ve svých nastaveních soukromí a profil můžeš upravit, změnit nebo celé personalizování vymazat.
Jak změnit nastavení zpracování osobních údajů?

Pokud změníte názor, kdykoliv můžete tyto údaje změnit na adrese https://refresher.cz/nastavenia/sukromie.
Pokud toto okno nechceš vídat, když nás navštívíš z jiného zařízení nebo prohlížeče, přihlas se a tvé preference si zapamatujeme.