Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. července 2019 v 7:20
Čas čtení 0:00
Viktor Kniš

Žena údajně žaluje Drakea za to, že byla zasažena do hlavy skleněnou lahví od piva. Tvrdí, že má poranění mozku

Diskutovat
1
Uložit Uložené

Drizzy čelí další netradiční žalobě.

Drake musí aktuálně čelit netradičnímu soudnímu procesu poté, co ho údajně podle podle The Blast zažalovala fanynka. Tu ještě v roce 2016 na koncertě v Madison Square Garden někdo zasáhl skleněnou láhví do hlavy, za což žaluje rapera, majitele budovy i organizátory.

Celá situace se měla udát poté, co se publikum začalo intenzivněji bavit. Žena se podle dostupných zdrojů snaží vytěžit i z toho, že Drizzy už má za sebou několik případů zranění na svých koncertech, žádné z nich však pravděpodobně zatím nebylo takto vážné, jak tvrdí samotná Amanda Giovacco. Údajně utrpěla i poranění mozku.

Doporučeno
TOP 10: Kteří američtí rapeři a hudební podnikatelé jsou nejbohatší a proč není Dr. Dre první? TOP 10: Kteří američtí rapeři a hudební podnikatelé jsou nejbohatší a proč není Dr. Dre první? 18. června 2019 v 13:33

Podle jejích právníků bylo na stadionu příliš mnoho lidí a také měli organizátoři zajistit, aby se alkoholické nápoje neprodávaly ve skleněných lahvích, ale v plastových kelímcích. Zranění jí prý bránila v tom, aby nespecifikovaný čas navštěvovala zdravotnickou školu a její budoucnost je v současnosti nejistá.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

You made me this way.

Príspevok, ktorý zdieľa champagnepapi (@champagnepapi),

Doporučeno
DiCaprio navštívil Stavovské divadlo. Fanoušci vzkazují Chalametovi, že by měl jít někdy taky DiCaprio navštívil Stavovské divadlo. Fanoušci vzkazují Chalametovi, že by měl jít někdy taky 15. března 2026 v 16:27
Doporučeno
Souad se narodila v Česku, ale vyrůstala v Alžírsku: „Chléb, nafta a voda jsou tam prakticky zadarmo“ Souad se narodila v Česku, ale vyrůstala v Alžírsku: „Chléb, nafta a voda jsou tam prakticky zadarmo“ 16. března 2026 v 14:00
Doporučeno
Šest nejstylovějších bund a kabátů na jaro, které tě protáhnou aprílovým počasím Šest nejstylovějších bund a kabátů na jaro, které tě protáhnou aprílovým počasím 16. března 2026 v 7:00
Domů
Sdílet
Diskuse