Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. září 2019 13:46
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Češi se v Benátkách svlékli do naha a skočili do jednoho z kanálů. Platili pokutu přes 150 tisíc korun

ZAJÍMAVOSTI ČESKO
Uložit Uložené

Dvojice fotbalových fanoušků z Česka si chtěla ozvláštnit svou návštěvu Benátek. Vyšla je dráž, než by asi čekali.

Čeští fotbaloví fanoušci, kteří se zúčastnili fotbalového klání mezi Interem Milan a pražskou Slávií v Itálii, si pravděpodobně chtěli svůj sportovní zájezd ozvláštnit. O jejich příběhu informoval deník Blesk

Vybrali si poměrně netradiční zdroj zábavy – v noci na úterý, při zastávce v turisticky oblíbených Benátkách se totiž svlékli do naha a skočili do jednoho z kanálů, který protéká městem. Místo bylo jen kousek od náměstí Sv. Marka. 

Češi se v Benátkách svlékli do naha a skočili do jednoho z kanálů. Platili přes 150 tisíc na pokutě
Češi se v Benátkách svlékli do naha a skočili do jednoho z kanálů. Platili přes 150 tisíc na pokutě Zdroj: Maxpixel.net
Doporučeno
Slavia po parádním výkonu remizuje s Interem Milán 1:1 Slavia po parádním výkonu remizuje s Interem Milán 1:1 17. září 2019 20:51

Hlučné dvojice Čechů, kteří halekali na ostatní, si všiml náhodný kolemjdoucí a zavolal na ně policii. Povyražení se jim velmi nehezky prodražilo. Každý z nich totiž dostal pokutu ve výši 3 tisíc eur, tedy přes 77 tisíc korun. Oba je tak vyšla pokuta na bezmála 155 tisíc korun. 

Viníci se snažili vymluvit na přílišná vedra, to ale na strážce zákona nezapůsobilo. Teplota v Benátkách se pohybovala okolo 24 stupňů Celsia. Italské město je známé tím, že podobné přečiny pokutuje velmi tvrdě.

Domů
Sdílet
Diskuse