Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
26. dubna 2020 v 17:49
Čas čtení 0:27
Ondřej Jarůšek

V Česku přibyla další oběť koronaviru a desítky nově vyléčených pacientů

NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Podívej se na aktuální statistiky o nákaze.

Během dnešního dne zemřel v České republice další člověk s koronavirem. Celkový počet obětí tak stoupl na 220. Zároveň se však o několik desítek zvýšil počet lidí, které se již podařilo vyléčit. Úřady v tuto chvíli hlásí již 2 545 zdravených osob. V tuto chvíli s onemocněním Covid-19 zápasí 4 622 pacientů. Aktuální statistiky zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví na svých internetových stránkách.

Doporučeno
Nechal jsem se v Brně otestovat na koronavirus. Dvě hodiny v řadě na slunci, nuda, a výsledek, který není úplně pozitivní Nechal jsem se v Brně otestovat na koronavirus. Dvě hodiny v řadě na slunci, nuda, a výsledek, který není úplně pozitivní 24. dubna 2020 v 20:22

Celkově u nás byla nákaza prokázána v 7 387 případech (tedy včetně těch, kteří jsou již uzdraveni, a těch, kteří koronaviru podlehli). Podle ministerstva zdravotnictví je nyní 352 pacientů hospitalizováno. Dosud u nás bylo provedeno více než 215 tisíc testů, během včerejšího dne však objem testů v porovnání s předchozími dny znatelně klesl. O víkendu se totiž zpravidla testuje méně než ve všední dny.

Domů
Sdílet
Diskuse