Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. září 2020 19:17
Čas čtení 0:52
Vojtěch Vanda

Klip číslo 4 na kanále MOST WANTED dává prostor lokálce. V hledáčku Jana Stracha se objevil ústecký Central Gang

HUDBA ČESKO RAP
Uložit Uložené

Nový klip je tady!

Nejčastější otázkou českého rapového fanouška v posledním týdnu bylo následující: Kdo se objeví před objektivy kolektivu MOST WANTED pod vedením Jana Stracha tentokrát? Po Hugu Toxxxovi, Sergei Barracudovi a Psycho Rhymeovi se na na značky pro čtvrté video postavil ústecký Central Gang s trackem SUDETY. Strach tak dostál svému slovu, dává prostor i novým jménům.

Doporučeno
Multiplatinové dítě Lil Tecca přichází s deskou Virgo World. Vstup do dospělosti asi nebude tak zářivý, jak to vypadalo (Recenze) Multiplatinové dítě Lil Tecca přichází s deskou Virgo World. Vstup do dospělosti asi nebude tak zářivý, jak to vypadalo (Recenze) 24. září 2020 14:00

Kdo je sakra Central Gang? Pravděpodobně jsi o nich už slyšel. Trojka ve složení Vercetti, KING BXNG a ShakaCG je parta lyriků, se kterými už nějakou dobu spolupracuje známka kvality Robin Zoot z Milion+.

 

Maličký zaoceánský vliv ve stylu Lil Peepa sem, špetka inspirace v německém gangsta rapu tam. Jejich vibe se už stačil rozšířit i mezinárodně – naposledy se spojili se slovenským Luca Brassim10x z Bipolar Snow Blood.

Domů
Sdílet
Diskuse