Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. března 2021 15:13
Čas čtení 0:53
Ondřej Jarůšek

VIDEO: Na zakázané party v Praze šňupali kokain a ve stories označili policii. Ta do baru přijela a večírek ukončila

VIDEO: Na zakázané party v Praze šňupali kokain a ve stories označili policii. Ta do baru přijela a večírek ukončila
Zdroj: Flickr/David Domingo (Ilustrační foto)
NEWS
Uložit Uložené

Policie se nestačila divit.

Pražští policisté v noci na sobotu řešili tři podniky, které byly navzdory vládním opatřením otevřeny. Jednalo se o dvě restaurace v Praze 2 a 6, kde se nacházelo celkem sedmadvacet lidí, a jeden bar na Staroměstském náměstí, ve kterém jich bylo čtyřicet. Policie o tom informovala v tiskové zprávě.

Doporučeno
Plexisklo pro Volného a Bojka zaplatí daňoví poplatníci Plexisklo pro Volného a Bojka zaplatí daňoví poplatníci 19. března 2021 19:02

Při řešení večírku baru se však policisté nestačili divit. Jeho účastníci se totiž radovánkami chlubili na sociálních sítích, kde navíc ještě označili policii. Ta na místě posléze dokonce našla několik sáčků s kokainem. K těm se ale podle policistů nikdo nehlásil.

„Těžko říct, jestli jde o vrchol drzosti, nebo hlouposti, když někdo v ,uzavřeném' baru v centru Prahy šňupe kokain a ve stories, která při tom umísťuje na svoje sociální sítě, nás ještě označí,“ píše policie na Twitteru.

„Všech sedmašedesát osob a provozovatele podniků policisté oznámí správnímu orgánu pro podezření z přestupku. V souvislosti s nálezem drog byly ve věci zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu,“ uzavírá policie.

kokainkokainkokainkokain
Zobrazit galerii
(4)
Domů
Sdílet
Diskuse