Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. července 2021 v 19:32
Čas čtení 0:31
Ondřej Jarůšek

Maniak a DJ Wich: Mladý rapeři nemají respekt, na track s Mikýřem už přišla odezva (Rozhovor)

Maniak a DJ Wich: Mladý rapeři nemají respekt, na track s Mikýřem už přišla odezva (Rozhovor)
Zdroj: REFRESHER
REFRESHER
Uložit Uložené

Přinášíme ti nový rozhovor s Maniakem a DJem Wichem.

Maniak a DJ Wich vydávají novou desku s názvem Černej kůň, a tak jsme se s touto dvojicí sešli, abychom oba na téma jejich společného projektu důkladně vyzpovídali. Jaký význam se za názvem alba skrývá, jak vypadaly začátky jejich spolupráce, ale zabrousili jsme i do řady dalším oblastí. Pohodlně se tedy usaď a vychutnej si celý hodinový rozhovor.

„Wich je v mých očích G.O.A.T. (greatest of all time, pozn. red.). Nechápu, že v Česku není respekt k old-schoolerům. New-schooleři mají tendenci ukázat ,já jsem ten novej, ch**ju na to, co bylo předtím'. Vole... to, co děláš teď, je díky tomu, co bylo předtím,“ říká Maniak. Víc už se ale doslechneš v samotném videu.

Na albu Černej kůň najdeš 14 stop a mezi hosty jsou PSH, Dame, 7krát3 a další. Desku Černej kůň si můžeš pustit například na Spotify.

Doporučeno
Pop Smoke: nenáviděl sociální sítě, ale po smrti je všechny ovládl. Kdo byl skutečný král New Yorku? Pop Smoke: nenáviděl sociální sítě, ale po smrti je všechny ovládl. Kdo byl skutečný král New Yorku? 16. července 2021 v 12:30
Domů
Sdílet
Diskuse