Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. prosince 2021 10:33
Čas čtení 0:53
Vojtěch Vanda

VIDEO: Kurýr na jednokolce s telefonem v ruce prchal před policisty v Brně. Chtěl doručit teplé jídlo zákazníkům

VIDEO: Kurýr na jednokolce s telefonem v ruce prchal před policisty v Brně. Chtěl doručit teplé jídlo zákazníkům
Zdroj: Policie ČR
ZAJÍMAVOSTI POLICIE ČR
Uložit Uložené

Jízda kurýra byla věru nebezpečná. Policistům se jej povedlo zastavit až na druhý pokus.

Policisté v Brně zažili další dopravní honičku, tentokrát však museli stíhat poměrně netradiční vozidlo. Na začátku minulého týdne se museli pustit za sedmadvacetiletým kurýrem na jednokolce, jenž projel na silnici křižovatku na červenou s mobilem ruce. Výzvu hlídky uposlechl až napodruhé. Na svou obhajobu uvedl, že veze teplé jídlo hladovým zákazníkům.

Doporučeno
VIDEO: Toto je hlavní podezřelý z ničení aut zdravotníků v Kladně. Policie žádá veřejnost o pomoc VIDEO: Toto je hlavní podezřelý z ničení aut zdravotníků v Kladně. Policie žádá veřejnost o pomoc 18. prosince 2021 9:02

Policisté zveřejnili záznam ze zvláštní honičky na YouTube. Hlídka si všimla na křižovatce Olomoucká a Tržní v brněnských Černovicích rychle jedoucí elektrické jednokolky, která nedodržovala dopravní předpisy. Její řidič jí totiž vedl po silnici. Navíc křižovatku projel na červenou a to přímo před zraky policistů.

Domů
Sdílet
Diskuse