Většinu bankovek se podařilo vypátrat a vrátit otci holčičky.
Dvouletou dívku z Německa cestování s jejím otcem příliš nebavilo a z auta proto začala vyhazovat nejrůznější věci. Když si pak její otec všiml, že z okénka jedoucího automobilu vyhodila i igelitovou tašku plnou bankovek, zabrzdil a způsobil tak hromadnou dopravní nehodu, informuje zpravodaj 20 Minuten.
Dítě si na cestě po silnici u bavorské obce Emmering s penězi na zadní sedačce nejprve hrálo a poté je vyhodilo z okna jedoucího automobilu. Toho si vzápětí všiml otec dvouleté nezbednice, vozidlo zastavil a peníze začal sbírat.
Kvůli jeho pohybu na vozovce musel zastavit i řidič protijedoucího vozidla, čehož si nevšiml muž jedoucí za ním a do auta narazil. Do kolize se pak připletla i další vozidla a jedna žena byla lehce zraněna, když jí po nárazu vystřelil airbag.
Majiteli peněz se nakonec podařilo sesbírat takřka všechny bankovky, avšak celková škoda na majetku, který byl během hromadné nehody poničen, se vyšplhala na 15 tisíc eur (tedy 378 tisíc korun).