Film dorazí na plátna amerických kin už 16. května.
Zpěvák The Weeknd se připravuje na uvedení svého filmového debutu Hurry Up Tomorrow, který se do kin dostane již 16. května. Jak prozradil v rozhovoru pro The Fader, myšlenka na film vznikla přímo z jeho vlastních zážitků — konkrétně ze spánkové paralýzy, se kterou se dlouhá léta potýkal, ale již ji má pod kontrolou, i když ještě úplně nezmizela.
V rozhovoru se vyjádřil, že ve filmu je antagonistou samotná spánková paralýza. Podle jeho slov jde o jeden z hlavních motivů filmu – stav mezi spánkem a bdělostí, kdy je člověk paralyzovaný.
Prozradil, že dlouhá léta ho tyto nepříjemné stavy trápily. „Je to něco, s čím jsem se opravdu trápil a trápím se s tím dodnes, už ne tak často jako dříve, ale jsou to velmi živé noční můry, kdy ležíte v posteli a napůl spíte, napůl jste bdělí,“ prozradil zpěvák.
Ačkoliv vnímal své okolí, nedokázal se pohnout, někdy viděl i tajuplnou postavu nebo slyšel hlasy. Podle zpěváka mu spánkové paralýzy způsobil nedostatek spánku. Největším lékem pro něj bylo naučit se opravdu spát. „Takže můj největší lék na to je jednoduše vypnout telefon, vypnout televizi, zhasnout všechna světla,“ dodal.
Režisérem filmu je Trey Edward Shults a po boku zpěváka se objeví hvězdy jako Jenna Ortega a Barry Keoghan. Film nese stejný název jako jeho nové album, které vyšlo 31. ledna. The Weeknd ve filmu ztvárňuje fiktivní verzi sebe sama, přičemž jeho postava řeší intenzivní emocionální problémy.