Pátek 20. 4. 2018 svátek má Marcela

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Release dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství Hamleys

Tvoji rodiče o teniskách Yeezy nevědí pravděpodobně nic, ale nová generace buduje sneaker kulturu ve velkém.

30. srpen 2016, 17:30

Tvoji rodiče o teniskách Yeezy nevědí pravděpodobně nic, ale nová generace buduje sneaker kulturu ve velkém.

Když se před více než rokem dostaly do prodeje první tenisky Yeezy Boost, mnozí fanoušci zůstali vůči jejich budoucnosti skeptičtí. Žádné překvapení se však nekonalo a Kanye dokázal kromě silných řečí přinést řadu modelů a barevných provedení, které píší novou kapitolu ve světě tenisek. Jeho přítomnost tak má určitě pro adidas obrovský význam a Yeezy se dočkává stále většího kreativního prostoru. Od příštího roku by se měl podílet na tvorbě basketbalové obuvi a sportovního oblečení, ale ještě předtím se jeho nejúspěšnější tenisky s trojlístkem adidasu dočkaly kompletní nabídky velikostí. Donedávna se daly totiž YZY 350 koupit pouze v běžných velikostech, ale jelikož budoucnost má v rukou zejména mladá generace, adidas se rozhodl rozšířit jejich size run i o dětské velikosti a Footshop to pojal ve velkém.

 

 

Minulou sobotu se tak při této příležitosti přesunul celý tým Footshopu ze své provozovny do největšího pražského hračkářství jménem Hamleys. Tam přivítali rodiče všech malých sneakerheads, jejichž styl si vzal do parády tým stylistů, kadeřníků a air-brush tatérů, aby se později mohli vyfotit v královském křesle Kare-Design. Kromě toho patřila podstatná část eventu zejména tanci díky tanečníkům BDS Juniors crew, Honzovi Pentifullovi a Štěpisovi z Prague Breakin School. Svou nabídku přišli představit i značky LoowFAT KIDS a Urbanears, ale hlavním bodem programu byla večerní loterie o zmíněné Yeezy Boost 350, která kolem šesté ukončila celý event. Fotky můžeš vidět níže a pro další informace o releasech tenisek Yeezy ve Footshopu sleduj microsite yeezy.footshop.cz.

 

Release dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství HamleysRelease dětských Yeezy Boost 350 se díky Footshopu konal netradičně v hračkářství Hamleys

 

Pro více informací ze světa módy sleduj Restyler

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse5 komentářů
nebo odeslat jako anonym
5 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Q30. srpen 2016, 19:16

konzum treba tlacit od utleho veku.

31 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Bunn31. srpen 2016, 7:10

Zayo tam nebol? wTF, konečne by bol medzi svojimi

12 Odpovědět · Nahlásit
avatar
DonCorleone30. srpen 2016, 18:47

To je na to aby si bol koko* uz od utleho veku....

7 Odpovědět · Nahlásit
avatar
ŤažkáVáhaSlov1. září 2016, 9:22

Úsmevné koľko rodičov s deťmi môžeme vidieť stáť v rade na nové bagandže, slovom nula :D Všetko len mlaď ktorá to chce predať so ziskom. Hold, biznis s ľudskou sprostosťou hranice nemá.

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
kryl6. září 2016, 14:58

misto sneni v konzumu, nabadat deti k rozumu...

1 Odpovědět · Nahlásit
ZOBRAZIT DALŠÍ KOMENTÁŘE
Nejčtenější