Pátek 20. 4. 2018 svátek má Marcela

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Supreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází Lacoste

Spolupráce mezi módními značkami jsou nejžhavějším trendem a čím více šokují, tím lépe.

13. březen 2017, 15:11

Spolupráce mezi módními značkami jsou nejžhavějším trendem a čím více šokují, tím lépe.

Pro většinu domácích fanoušků streetwearu je bohužel stále definicí značky BAPE jen shark hoodie a Supreme rovná se box logo, ale pokud jsi už v životě viděl více než jeden drop legendárního newyorského labelu, kromě tradičních kolekcí ceníš určitě hlavně jejich spolupráce. Ty jsou na rozdíl od kousků jako Supreme cihla nebo Supreme Mini Bike tou opravdovou módní složkou jejich značky a i když většinou se nedokážou dostat ze stínu výše zmíněných produktů, pro opravdové fanoušky a sběratele budou mít vždy větší hodnotu. Letos jsme tak začali docela zostra jednou z nejkontroverznějších spoluprací posledního desetiletí, protože Preme se dostalo na přehlídku Louis Vuitton a ne jen jako host. Kolem celé kolaborace vznikl očekávaný hype na úrovni prezidentských voleb a i když už nyní je jasné, že zavazadla za desítky tisíc dolarů si nikdo z nás nekoupí, Supreme nabízí o něco dostupnější alternativu pro ty, kteří se nenarodili se stříbrnou lžičkou v ústech.

 


První dohady o kolaboraci Supreme x Lacoste se dostaly na internet už zhruba před měsícem a dnes se všechny zprávy potvrdily odhalením oficiálních produktových fotek. Na rozdíl od kolaba s LV však Lacoste nabídlo “jen“ svou divizi L!VE, která je určena spíše pro mladší generaci z cílové skupiny jejich labelu, ale nejdůležitější je tak či onak krokodýl, který v roce 2015 snědl mimochodem už i zmíněnou opici BAPE. Celá kolekce Supreme x Lacoste L!VE se do prodeje dostane tradičně ve čtvrtek, 16. března ve 12:00 v kamenných prodejnách Supreme v New Yorku, Los Angeles, Londýně a Paříži, ale také online.

  Supreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází LacosteSupreme pokračuje v nečekaných spolupracích a po Louis Vuitton přichází Lacoste

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse3 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
3 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
ghugo13. březen 2017, 19:16

napi$u swag... 3... 2... 1...

1 Odpovědět · Nahlásit
Kokosový Orech13. březen 2017, 22:36

nahodou ta zelenobiela je celkom Štýlos :D

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
paddington13. březen 2017, 23:15

te svetriky jakeby moja babka štrikovala :D

-3 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější