Sobota 16. 12. 2017 svátek má Albína

hledej na refresheru

Pražské duo VR/NOBODY představuje první singl z chystaného alba Proud, které můžeme očekávat už za pár dní

Unikátní indie projekt ve složení Václav Rouček jako zpěvák a NobodyListen jako producent je konečně zpátky s novou tvorbou.

18. červen 2017, 22:19
18. červen 2017, 22:19

Pražskou dvojici VR/NOBODY ve složení Vašo Rouček jako zpěvák a vokalista a NobodyListen v roli hudebního producenta vám už snad nemusíme představovat, protože na našem webu o nich vždy píšeme s velkým nadšením. Od jejich projektů YET a Now z roku 2015, které byly mimochodem vynikající a konečně přinesly do našich končin něco nového a hlavně kvalitního, uběhlo poměrně hodně času. O přípravách dalšího společného alba se však už nějaký ten pátek vypráví, no jediné, co jsme s jistotou věděli, bylo, že VR tentokrát bude zpívat v rodném českém jazyce.

 

Dnes jsme se dočkali, protože kluci představují první singl z avizovaného nosiče, který dostává název Proud. Chvilku jsem se nad ním musel pozastavit a stále si nejsem úplně jistý, zda jde o český, nebo anglický název, tak zatím necháme přemýšlet i vás a do dalšího článku si to už pro jistotu ověříme. Zpět k dnešní skladbě s titulem MÁ, která je definicí toho, co tito dva v hudbě dokáží a vůbec se nebojím tvrdit, že nám toto mohou závidět i v zahraničí. Již tradičně jsme se dočkali i vkusného atmosférického vizuálu, o který se režisérský postaral Flashfaker. Novinku můžeš podpořit i na iTunes či Spotify a celé album očekávej už za pár dní, přesně 28. června.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 2 komentáře
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
Ferdinand Holič18. červen 2017, 22:36

názov je český hovorili to na radiu 1 v nobodyho show ADDICT a konkrétne v tejto https://soundcloud.com/vr-nobody/addict-7-w-vr-vrnobody

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
venček19. červen 2017, 10:51

Nobody má len štastie že je prehajpovaný, keby toto spraví nejaký "obyčajný" producent tak ani po ňom nešteknete a zapadne to v hlbinách soundcloudu.

-5 Odpovědět · Nahlásit
Odebírej REFRESHER videa