Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. října 2017 v 19:20
Čas čtení 0:00
Dominik Vetrák

Debutový trailer pro Pacific Rim 2 je plný epické akce, ale i momentů, kvůli kterým se bojíme o kvalitu filmu

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Takto jsme si to nepředstavovali...

Rap v traileru, partička teenagerů - outsiderů, kteří samozřejmě zachrání svět a záběry působící jako směs Želv Ninja, Transformerů a Power Rangers s nesympatický herci ve světě Pacific Rim? Můžete s námi nesouhlasit, ale toto skutečně nevypadá dobře. I jednička měla své chyby a místy působila dost hloupě, ale byl tu Idris Elba, staří vojenští veteráni, Charlie Hunnam a ne teenageři, kteří při ochraňováni milionů životů vypadají jako při hraní na PlayStationu. Filmu zatím nekřivdíme, počkáme si na premiéru, ale pokud nás bude Legendary/Universal krmit takovými trailery, mnoho z nás se tam možná ani neukáže. Pokračování jsme chtěli, ale doufali jsme, že bude vypadat úplně jinak. Jistě, pár světlých momentů se zde najde, ale ty špatné je hravě převyšují. Jaký máte na první trailer názor vy?

Co se děje týče, čeká nás několikaletý posun. Nevíme, o jakém časovém úseku přesně mluvíme, ale dítě maršála Pentecosta je již dospělé a jmenuje se Jake (John Boyega). Slibný pilot Jaegeru se ale vykašle na trénink a život ho zavede až na kriminální chodníčky. Když se však vrátí obrovská hrozba v podobě tvorů Kaiju, jeho sestra (Mako Mori) mu dá poslední šanci na to, aby uctil památku svého otce a vedl novou generaci pilotů. Kromě Boyegy uvidíme i herce jako Scott Eastwood, Jing Tian, ​​Cailee Spaeny, Rinko Kikuchi, Burn Gorman, Adria Arjona či Charlie Day. Máme tu tedy i navrátilce z jedničky, ale pár jich bude naneštěstí chybět (možná kvůli budgetu a možná si jen přečetli scénář). Režíruje Steven S. DeKnight (showrunner první série Daredevila). Pacific Rim Uprising startuje v kinech 28. března 2018.

PS: Snad nám jen vše neukazují v traileru. Bylo by dost hloupé, kdyby lidstvo stvořilo jen 4 Jaegery i přesto, že je prakticky zachránili od vyhynutí.

Domů
Sdílet
Diskuse