Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pátek 24. 5. 2019 svátek má Jana, Vanesa

hledej na refresheru

Odteď si můžeš článek
uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Móda - Boty
3
Richard Balog
29. leden 2019, 13:11

10 nejhezčích bílých tenisek, se kterými se v davu neztratíš

Bílá je nutnost, a pokud náhodou v botníku nemáš aspoň jeden pár světlých tenisek, měl bys to co nejdříve napravit.

Richard Balog
29. leden 2019, 13:11
10 nejhezčích bílých tenisek, se kterými se v davu neztratíš
Zdroj: The Sole Supplier
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
3
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Nevíme, jak tobě, ale nám se častokrát při koupi nové obuvi stává, že výběr trvá mnohem déle, než by musel. Na internetu tak trávíme dlouhé hodiny hledáním toho nejlepšího napříč různými prodejci, přičemž rozhodování téměř nikdy není jednoduchou záležitostí.

 

Bílé tenisky milují snad všichni bez ohledu na pohlaví či věk, a proto jsme se rozhodli usnadnit život mnohým z vás vyskládáním výběru těch nejlepších párů na trhu. Chybět nebudou kousky světoznámých značek jako Nike, adidas nebo Vans, ale své čestné místo si našly i modely Acne Studios, Our Legacy nebo Common Projects.

 

Vše podstatné na úvod jsme si už řekli, a tak nastává ten správný čas na samotné tenisky, které najdeš níže.

 


Vans x Wood Wood Fans OG Era LX / 2 293 Kč

Jako první tu máme ikonické tenisky s látkovým svrškem, na které sice v nejbližších dnech můžeš zapomenout, ale na jaro a léto jsou ideální volbou. Silueta Era patří mezi nejprodávanější od značky Vans, a to zejména díky dokonalé univerzálnosti.

 

Cenovka lehce přesahující dva tisíce korun i navzdory kolaboraci je skvělou zprávou nejen pro fanoušky dánského WW. Nápisy na podrážkách nám sice mírně znechutil Virgil Abloh, respektive Nike, ale v daném případě není rušivý, spíše naopak. Vítěz ve své finanční kategorii.

Biele tenisky

Biele tenisky

Biele tenisky

Nike Air Force 1  '07 Premium 2 ''Jelly Swoosh'' / 2 963 Kč

Nike má ve svém portfoliu desítky modelů, které přežily desetiletí a stále se těší popularitě. Air Force 1 nejsou výjimkou a americký výrobce každoročně přichází na trh s množstvím barevných provedení, včetně zvučných spoluprací.

 

My jsme tentokrát nesáhli po těch nejjednodušších celobílých kráskách, ale po kousku s přívlastkem "Jelly Swoosh", který vysvětluje samotný vzhled. Klasické šité logo z obou stran nahradila kratší verze s barevným 3D efektem a netradiční je taktéž svítivě žlutá podrážka.

 

Jak jsme již několikrát zmiňovali, neon bude letos obrovským hitem, tak proč jím neozvláštnit i „obyčejné“ bílé tenisky? 

Biele tenisky

Biele tenisky

Biele tenisky

adidas Originals Yung 1 / 3 050 Kč

První zástupce německého sportovního giganta v rámci výběru, díky kterému podlehneš přetrvávající vlně „chunky“ sneakers.

 

Podsaditý vzhled není po chuti ihned každému, ale po prvotním odporu se ve většině případů přece jen setká s pochopením. K daným teniskám ani nemáme, co víc dodat, snad jen, že jde o výborný kompromis k high fashion modelům.

 

Biele tenisky

Biele tenisky

Exkluzivní obsah pro předplatitele REFRESHER+
PŘEDPLATIT
Už máš předplatné? Přihlásit se
PROČ SI PŘEDPLATIT?
Jako neregistrovaný jsi tento měsíc přečetl už 1/40 článků. Přihlas se pro neomezený přístup. Jako neregistrovaný jsi přečetl už 1/40 článků za měsíc. PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT PŘIHLÁSIT
Nejčtenější