Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pátek 13. 12. 2019 svátek má Lucie

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
4
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Zajímavosti
4
Viktor Kniš
20. říjen 2019, 16:17

Potřeboval bys 50 milionů korun ročně, pokud bys chtěl žít jako úspěšný influencer, tvrdí odborníci

Průměrná hodnota jednoho příspěvku na Instagramu 20 největších influencerů v Británii je v přepočtu 180 000 korun, tvrdí studie.

Viktor Kniš
20. říjen 2019, 16:17

Britská společnost Credit Karma vypracovala studii, v jejímž rámci zhodnotila instagramové profily 20 největších influencerů v zemi, aby zjistila, kolik peněz by běžného člověka stálo, kdyby chtěl mít totožné fotografie v rámci jednoho roku.

 

Z výsledků vyplývá, že stejné snímky by bylo možné zhotovit v případě, že by člověk utratil přibližně 50 milionů korun Pokud bychom započítali i auta, částka by se zvýšila na více než 90 milionů. Za příspěvek je to v průměru cca 180 000 korun.

 

Daily Mail informuje i o další části studie. Na tisícovce Britů do 40 let se zjistilo, že dvě třetiny jsou ochotny jít do dluhů, jen aby napodobily své oblíbené influencery.

 

Samozřejmě, většina známých osobností za oblečení, hotely, auta či jiné výhody neplatí, což by si měl uvědomit každý člověk. V některých případech dokonce dostávají za využívání produktů a služeb zaplaceno, a tak psycholožka apeluje na zvýšenou pozornost směrem k tomu, co je a co není placená propagace.

 

 

Jedna z britských influencerek, která byla součástí průzkumu. 

 

Zdroj: dailymail.co.ukNáhledový obrázek: mollymaehague/IG Tagy: influenceri
Ohodnoť článek
5
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
Čtvrtek 12. 12. 2019
19:35
1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad 1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad.
18:53
Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči.
18:05
Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala.
15:23
Nový Zéland bude potřebovat 120 metrů čtverečních kůže. Důvodem jsou transplantace v případě zraněných po výbuchu sopky White Island.
NAHORU
Nejčtenější