Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. ledna 2020 v 16:05
Čas čtení 1:06
Vojtěch Vanda

Turek prodával nezletilé Češky svým přátelům za 500 korun, nyní stojí před rakouským soudem

NEWS ČESKO
Uložit Uložené

Muž svým přátelům prodával mladé Češky z jižní Moravy za 20 euro.

Vídeňský soud řešil ohavný případ, v němž má figurovat devětašedesátiletý Turek. Muž měl podle všeho v Rakousku obchodovat s nezletilými Češkami, jež měl dodávat svým přátelům na sex. Chtěl za to 20 euro, v přepočtu asi 500 korun. Obžalovaný svou vinu popírá. O incidentu informovaly Noviny.sk s odkazem na rakouský Der Standard.

Doporučeno
Madeleine McCann zmizela beze stopy před 12 lety. Nezvěstná holčička vyvolala mediální šílenství, které ničí životy jejím blízkým Madeleine McCann zmizela beze stopy před 12 lety. Nezvěstná holčička vyvolala mediální šílenství, které ničí životy jejím blízkým 7. srpna 2019 v 17:13

Proces se prý jeví podle rakouského deníku zvlášť komplikovaně, jelikož hlavní obžalovaný Selahattin Ü, přestože žije v Rakousku už 33 let, nemluví německy. Což platí i pro jednoho ze „zákazníků“ Temela Ö, taktéž obviněného. První zmíněný měl s Češkami obchodovat od roku 2009 do roku 2018. Slečnám bylo prý vštěpováno, že pokud se na něco začnou ptát úřady, musí tvrdit, že je jim více než 18 let.

Rodinám, které o těchto obchodech pravděpodobně věděly, byly jako protislužba poskytnuty potraviny, alkohol nebo plenky. Případ se tak zdá být jasný, nicméně přestože mají autority k dispozici výpovědi svědků, důkazy a dokonce i odposlechy, obžalovaný, který v jednom jihomoravském městě provozoval autodílnu, se přiznat odmítá a tvrdí, že svědectví jsou křivá.

Doporučeno
Bestiální vrah Roubal svazoval své oběti, aby se pomalu dusily vlastní vahou. Tělo muže nechal rozežrat v odpadní jímce Bestiální vrah Roubal svazoval své oběti, aby se pomalu dusily vlastní vahou. Tělo muže nechal rozežrat v odpadní jímce 23. července 2019 v 11:48

Odmítl výpověď jednoho z jeho známých, který soudu dosvědčil, že se domnělý trafikant mladými slečnami sám rád obklopuje a má s nimi sex. Dokonce i údajně lhal svému obhájci, jemuž tvrdil, že na svém pozemku akorát pořádal grilování, a prý není zodpovědný za to, že se tam objevily některé nezletilé dívky, které se s jeho postaršími známými sblížily.

U soudu však na otázku „Jak je možné, že se v jeho dílně pravidelně zdržují neplnoletá děvčata se staršími tureckými muži,“ odpověděl, že je tam pouze jedna žena, a to jeho sekretářka. Soudní stání se prý táhlo v podobném stylu, tudíž bylo jednání odročeno na 12. února. Muž tak pravděpodobně čeká ve vazbě a pokud bude usvědčen, čeká ho hodně dlouhý pobyt ve vězení.

Domů
Sdílet
Diskuse