Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
18. února 2021 v 12:44
Čas čtení 1:06
Tímea Krauszová

Měla jsem tři mrtvice a infarkt, zbývalo mi jen pár minut života, prozradila zpěvačka Demi Lovato v novém dokumentu

Diskutovat
2
Uložit Uložené

Osmadvacetiletá hvězda poprvé promluvila o svém předávkování.

„Měla jsem tři mrtvice. Měla jsem infarkt. Doktoři říkali, že mi zbývalo pět až deset minut života,“ říká Demi Lovato v novém dokumentárním filmu Dancing With The Devil (Tanec s ďáblem). Poprvé od roku 2018 promluvila o své léčbě ze závislosti na drogách, dokument si budeš moci pustit na YouTube od 23. března 2021.

Předávkovala se do bezvědomí

Hvězda kanálu Disney, která později prorazila muzikály Camp Rock a odstartovala pěveckou kariéru, se staví do pozice ambasadorky za duševní zdraví už delší dobu. Lovato se v minulosti léčila i z poruchy příjmu potravy (léči se z bulimie) a kromě toho má i bipolární poruchu. 

V roce 2017 o své závislosti promluvila v dokumentárním filmu, o rok později dokonce vypustila singl Sober (Střízlivá), ve kterém prozrazuje, že po šesti letech opět propadla drogám. Jen o několik měsíců později přišla zpráva o jejím předávkování. V roce 2018 se předávkovala ve svém domě v Los Angeles až do bezvědomí, museli ji převézt do nemocnice.

Přidej se do Refresher Clubu
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
31,25 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (150 kreditů)
Méně reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Půlroční - 23 %
812,5 Kč 625 Kč
Účtuje se každých 6 měsíců
24,04 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (900 kreditů)
Méně reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Sdílení obsahu kámošům a kámoškám
Roční - 23 %
1 625 Kč 1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
24,04 Kč / Týden
Přístup k exkluzivnímu obsahu
Přístup k benefitům (2 000 kreditů)
Úplně bez reklam
Benefity ve formě slev na beauty, fashion nebo sport
Vstupenky na koncerty nebo do kina
PPV kódy
Sdílení obsahu kámošům a kámoškám
Všechny možnosti členství Mám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Doporučeno
Bizár na Českých lvech. Nikola Lauberová dorazila na červený koberec úplně nahá Bizár na Českých lvech. Nikola Lauberová dorazila na červený koberec úplně nahá 15. března 2026 v 10:25
Doporučeno
Zdeněk vyrůstal mezi auty a dnes renovuje veterány: „Táta nás vozil v Žigulíku. Teď má každé moje auto vlastní dobový playlist.“ Zdeněk vyrůstal mezi auty a dnes renovuje veterány: „Táta nás vozil v Žigulíku. Teď má každé moje auto vlastní dobový playlist.“ 15. března 2026 v 7:00
Doporučeno
Český lev 2026: Nejlepším filmem je Karavan, bodoval i Franz nebo Sbormistr. Přinášíme kompletní výsledky Český lev 2026: Nejlepším filmem je Karavan, bodoval i Franz nebo Sbormistr. Přinášíme kompletní výsledky 14. března 2026 v 20:40
Domů
Sdílet
Diskuse