Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. května 2021 9:53
Čas čtení 1:12
Vojtěch Vanda

Hamáček: Výměnu Vrbětic za milion Sputniků odmítám. Článek webu Seznam Zprávy je postaven na lžích a spekulacích

Hamáček: Výměnu Vrbětic za milion Sputniků odmítám. Článek webu Seznam Zprávy je postaven na lžích a spekulacích
Zdroj: Úrad vlády ČR
NEWS ÚTOK VE VRBĚTICÍCH
Uložit Uložené

Ministr vnitra se vyjádřil k článku, který uveřejnily Seznam Zprávy o jeho „cestě do Moskvy“.

„Článek je postaven na spekulacích a lžích, které žádný z účastníků nepotvrdil a nemohl potvrdit, protože se tak nestalo,“ okomentoval vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) článek webu Seznam Zprávy, ve kterém je uvedeno, že se ministr vnitra chystal během své cesty do Moskvy „vyměnit vrbětickou kauzu za milion Sputniků“. Hamáček uvádí, že tyto spekulace poškozují zájmy republiky.

„Jednoznačně odmítám spekulace v článku Janka Kroupy „Svědectví: Hamáček chtěl v Moskvě vyměnit Vrbětice za milion Sputniků“ týkající se mé údajné snahy obchodovat informace z kauzy Vrbětice za dodávku vakcíny Sputnik V,“ uvedl na Twitteru vicepremiér Hamáček.

Doporučeno
Hamáček chtěl v Rusku vyměnit kauzu Vrbětice za Sputnik a setkání Bidena s Putinem v Praze, píší Seznam Zprávy Hamáček chtěl v Rusku vyměnit kauzu Vrbětice za Sputnik a setkání Bidena s Putinem v Praze, píší Seznam Zprávy 4. května 2021 8:37
Domů
Sdílet
Diskuse