Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. října 2021 9:15
Čas čtení 1:32
Tereza Šnajdrová

100 nejbohatších Čechů: Žebříčku poprvé vévodí žena a přibylo do něj hned několik nováčků

100 nejbohatších Čechů: Žebříčku poprvé vévodí žena a přibylo do něj hned několik nováčků
Zdroj: Úřad vlády ČR/ČTK/PR/Rohlik/ČTK/Deml Ondřej
NEWS
Uložit Uložené

Pandemie koronaviru některým podnikatelům uškodila a jiným zase pomohla.

Forbes zveřejnil letošní žebříček nejbohatších Čechů a Češek, do kterého ve velkém zasáhla pandemie koronaviru, ale také tragické úmrtí bývalého nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. První příčku poprvé v historii obsadila žena a do žebříčku se dostalo i mnoho nováčků, včetně spolumajitele firmy Rohlík Tomáše Čupra nebo zakladatele společnosti ShipMonk Jana Bednáře.

Doporučeno
Šéf Mladých lidovců: O naší budoucnosti nemůžou rozhodovat pouze padesátiletí heterosexuální bílí muži (Rozhovor) Šéf Mladých lidovců: O naší budoucnosti nemůžou rozhodovat pouze padesátiletí heterosexuální bílí muži (Rozhovor) 6. října 2021 7:00

Již dlouho se žebříček nejbohatších Čechů a Češek nedočkal tolika změn jako tentokrát. Největší novinkou je pravděpodobně to, že nejbohatší osobou u nás se poprvé v historii stala žena Renáta Kellnerová, vdova po majiteli impéria PPF Petru Kellnerovi, jejíž majetek je v současné chvíli odhadován na 374,7 miliardy korun.

Domů
Sdílet
Diskuse