Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
29. února 2024 14:45
Čas čtení 0:36
Ilona Hobzová

Dejvické divadlo znovu v celém Česku. Živý přenos jedné z nejúspěšnějších her nabídnou desítky kin

Dejvické divadlo znovu v celém Česku. Živý přenos jedné z nejúspěšnějších her nabídnou desítky kin
Zdroj: Dejvické divadlo/Hynek Glos/foto pro média
KULTURA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
Uložit Uložené

Dejvické divadlo „vyráží“ do kin po celém Česku už podruhé.

Dejvické divadlo je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších českých divadel a získat lístky na představení nebývá zrovna lehký úkol. Loni v dubnu se tak rozhodlo zprostředkovat derniéru hry Ucpanej systém lidem po celém Česku, a to ve spolupráci s desítkami kin, která hru živě promítala. Po roce od fenomenálního úspěchu vyráží „DD“ na tour po kinech znovu.

Doporučeno
Tohle je prý deset nejlepších filmů všech dob. Souhlasíš s výběrem? Tohle je prý deset nejlepších filmů všech dob. Souhlasíš s výběrem? 28. února 2024 15:30

Tentokrát mohou lidé v Česku (a na Slovensku) vidět jednu z neúspěšnějších a nejoceňovanějších inscenací současného repertoáru divadla, hru Petra Zelenky Elegance molekuly. Hra byla oceněna v rámci Cen divadelní kritiky jako nejlepší poprvé uvedená česká hra roku 2018.

Geniálního vědce Antonína Holého, který revolučním způsobem změnil léčbu HIV a žloutenky, ztvárňuje Martin Myšička. V dalších rolích vystoupí například Ivan Trojan, Veronika Khek Kubařová, Vladimír Polívka nebo Elizaveta Maximová.

Předprodej vstupenek začal 29. února. Do kin distribuuje představení společnost Aerofilms. Ve kterých kinech můžeš divadelní hru vidět, najdeš tady. A pospěš si, v některých z nich lístky rychle mizí. 

Domů
Sdílet
Diskuse