Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. května 2024 11:00
Čas čtení 7:18
Karina Kováčová

Dolli z Růže pro nevěstu: Dubaj mi platil můj expřítel, o syna stále bojuji. Člověk si musí najít partnera, který se o něj postará

Dolli z Růže pro nevěstu: Dubaj mi platil můj expřítel, o syna stále bojuji. Člověk si musí najít partnera, který se o něj postará
Zdroj: Refresher/Tomáš Biely
OSOBNOSTI REALITY SHOW ROZHOVOR
Uložit Uložené

Sleduješ Růži pro nevěstu? Pak znáš Dolli. A jak sama řekla, buď ji miluješ, nebo nenávidíš.

Známe ji jako kontroverzní, plastikami zdobenou a vždy upřímnou Dolli. Její celé jméno je však Nikoleta Daniela Kortišová, je jí 28 let a působila v romantické televizní show Růže pro nevěstu, kde bojovala o přízeň ženicha Radka Urbanyaka.

Anketa:
Sleduješ Růži pro nevěstu? 
Ano.
Ne.
Ano.
59 %
300 Hlasů
Ne.
41 %
212 Hlasů

Diváky si získala zejména tím, že vše říkala přímočaře a nebrala si servítky. Patří mezi nejkontroverznější postavy této reality show a my v Refresheru jsme se rozhodli poznat ji víc. Prozradila nám, co dělá ve svém volném čase, proč si může dovolit tak luxusní život a jak hodnotí své působení v show.

Dolli,ruza pre nevestu
Zdroj: Refresher/Tomáš Biely

Dolli se rozhodla promluvit a vyprávěla nám o soukromí či o tom, proč se se svým expřítelem soudí o syna. Zpěvák Tomy Kotty ji totiž obvinil, že se o pětiletého Mathewa nestará. Dolli se vyjadřuje k obvinění a vysvětluje také, proč žila v Dubaji.

Ještě předtím, než si přečteš celý rozhovor s Dolli, bychom ti rádi připomněli, že tvořit kvalitní obsah můžeme jen díky našim předplatitelům. Proto pokud se ti naše články líbí, podpořit nás můžeš vstupem do klubu Refresher+.

Jaký byl tvůj život před Růží?Takový jako dosud. Podle mě se mi život nějak nezměnil, protože jsem předtím byla i ve Farmě. Lidé na mě stále koukají, hejtu je sice víc, ale já ho nevnímám.

Proč jsi odjela do Dubaje?Měla jsem tam přítele. Byl z Austrálie a v Dubaji měl práci, takže tam bydlel a já tam za ním jezdila. Trávila jsem tam hodně času, ale vždy, podotýkám vždy, když jsem byla v Dubaji, jsem tam byla s ním. Nikdy se nestalo, že bych tam cestovala sama nebo že bych tam bydlela sama. Můžu klidně zveřejnit i fotky s ním, ale chci zachovat jeho anonymitu.

Dolli,ruza pre nevestu
Zdroj: Instagram/nicoleta_dolli_kortis

A když jste se rozešli, zůstala jsi tam?Ne. Od té doby jsem v Dubaji nebyla. Já jsem tam fakt nikdy nejezdila sama. Lidé nedovedou pochopit, že s ním na Instagramu nemám fotky, protože už netvoříme pár. Na Instagram skoro vůbec nedávám svůj soukromý život, ani syna, ani přítele. Dala jsem tam něco takového jen jednou a doplatila jsem na to, stejnou chybu už proto neudělám. V Dubaji mám se svým expřítelem spoustu soukromých fotek a všechny letenky mi platil on.

Vyzkoušej předplatné REFRESHER+
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 159138 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemčení?

  • Jak se Dolli vyjádřila k tomu, že v Dubaji dělá společnici.
  • Uvidíš exkluzivní fotky s jejím expřítelem v Dubaji.
  • Proč se rozhodla jít do show Růže pro nevěstu.
  • Vyjádření ke kauze s Tomym Kottym.
  • Proč jí expřítel nedovoluje setkávat se se synem.
  • Odkud má peníze na luxusní život, když Markíza informuje, že je Dolli nezaměstnaná.
  • Kolik peněz měsíčně utratí.
Domů
Sdílet
Diskuse