Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
15. srpna 2016 20:52
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Battlefield 1 odhaluje dechberoucí souboje v poušti plné akce, explozí a jezdců na koních

TECH GAMESCOM
Uložit Uložené

Studio DICE a EA ukazují nové intenzivní záběry Battlefieldu 1, které poodhalují souboje v poušti. Zároveň se již můžeš přihlásit do bety. Přichází akční hra roku?

K příležitosti blížící se herní konference Gamescom, která odstartuje tento týden již tradičně v německém Kolíně nad Rýnem, zveřejnilo studio DICE ve spolupráci s vydavatelem Electronic Arts nový gameplay trailer chystané FPS akce Battlefield 1, které se prakticky každým dalším videem daří divákům doslova vyrazit dech a ještě více je nalákat na finální produkt. A to samé platí i o nejnovějších záběrech.

Ty tentokrát zobrazují krvavou bitvu uprostřed pouštní oblasti na Blízkém východě, kde nechybí jezdci na koních, tanky, vzdušné boje v letadlech a nově se představuje i obrněný vlak. Za vyzdvižení pak stejně jako v předešlých videích rozhodně stojí senzační grafické zpracování a celková atmosféra bojů zasazených do první světové války, což ostatně patří k jedněm z největších lákadel hry. Všimnout si můžeme také divoké pouštní bouře, která dynamicky vypukne během bojů, což není pouze vizuální efekt, ale prvek, který bude mít přímý vliv i na hratelnost, jelikož s bouří přirozeně přichází také horší sluchové a viditelnostní podmínky, kterým je třeba přizpůsobit svoji taktiku. Ke konci traileru se objevují také záběry mimo poušť, včetně přestřelky ve středoevropském městě, bombového útoku nebo vojáka chrlícího oheň z plamenometu. Sladkou třešničkou na závěr je pak krátký úryvek ze singleplayerové kampaně

Pokud už i vy v kalendáři nedočkavě vyhlížíte datum 21. října (október), kdy hra vychází, můžete se přihlásit do 21. srpna (august) jako člen programu Battlefield Insider a odebírat tak newsletter EA a získat předběžný přístup do otevřené bety, která začne 31. srpna (august) na všech třech platformách, tedy na PlayStationu 4, Xboxu One a PC. Ta bude obsahovat mapu s názvem Sinajská poušť a dva herní režimy, konkrétně Conquest až pro 64 hráčů, v němž je snahou hráčů obsadit kontrolní body na mapě, a dále Rush až pro 24 hráčů, kde se útočící oddíly snaží zničit telegrafní stanoviště obránců. Vše o hře se můžete dočíst v našich obsáhlých preview článcích na tomto a tomto odkaze, případně v tomto vlákně, kde získáte veškeré další informace. Co na nový trailer říkáte vy? Potkáme se v betě?

Battlefield 1 odhaluje dechberoucí souboje v poušti plné akce, explozí a jezdců na koních
Zdroj: DICE/EA
Battlefield 1 odhaluje dechberoucí souboje v poušti plné akce, explozí a jezdců na koních
Zdroj: DICE/EA
Domů
Sdílet
Diskuse