Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. srpna 2016 19:24
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Ryan Reynolds dával peníze z vlastní kapsy, aby Deadpool vypadal přesně podle jeho představ

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Reynolds dal do tohoto projektu srdce.

Aby se ujistil, že Deadpool bude hitem, jakým se skutečně stal, jeho hlavní hvězda, Ryan Reynolds, šel nad rámec svých klasických povinností. Několikrát si sáhl do vlastní kapsy, aby se ujistil, že finanční limity studia 20th Century Fox nebudou zasahovat a měnit jeho vizi a vizi režiséra Tima Millera. Jako příkladem můžeme uvést následující: Reynolds zaplatil 10 tisíc dolarů (cca 240 tisíc korun), aby Wade Wilson mohl mít na sobě tričko s fotkou Bey Arthur, hvězdy Golden Girls a herečky, ohledně níž má Deadpool v komiksech určitou obsesi. Na sobě ho měl ve skvělé scéně s pizzou.

A nedávno, během epizody Geeking Out vyšlo najevo další zapojení Reynoldsových peněz k zajištění kvality filmu. „Byli jsme na place každý den,“ řekli Paul Wernick a Rhett Rheese, kteří momentálně píší scénář pro Deadpoola 2. „Ve skutečnosti nás tam chtěl Ryan, pracovali jsme na projektu šest let. Byl to opravdu kreativní tým - my, Ryan a režisér Tim Miller. Fox nás však za to, že jsme na place neplatil. Ryan Reynolds nás vyplácel z vlastních peněz, z vlastní kapsy.“

Domů
Sdílet
Diskuse