Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Justin Bieber se chystá založit vlastní církev. Zahraniční média to považují za důvod zrušení zbytku obrovské Purpose Tour

Jeden z nejznámějších amerických hudebníků současnosti toho bude muset pravděpodobně ještě hodně vysvětlovat.

25. červenec 2017, 16:28

Jeden z nejznámějších amerických hudebníků současnosti toho bude muset pravděpodobně ještě hodně vysvětlovat.

Justin Bieber je celebrita obrovských rozměrů a při každém menším zaváhání z jeho strany mu to okamžitě dají všechna média a většina fanoušků pocítit. Včera obletěla svět zpráva o zrušení zbytku Purpose World Tour, která trvala od března minulého roku. Justin stihl se svým nejnovějším albem odehrát plnohodnotná vystoupení ve více než 150 městech napříč celým světem a vidět ho díky koncertům v Praze i Vídni mělo možnost i mnoho Čechů a Slováků. Bieberův management tak zrušil jen úplný závěr tour, který zahrnoval 15 koncertů v USA, Kanadě, Japonsku, na Filipínách a v Indonésii. Jako důvod udal velké vyčerpání zpěváka a my se vlastně ani nemáme čemu divit.

 

 

Všechny lístky budou pochopitelně fanouškům zpětně proplaceny, ale jejich rozhořčení v komentářích se přesto nedalo přehlédnout. Našly se však i výjimky, které situaci chápou. Dnes se k informaci o zrušeném turné přidala i další, která by měla vnést do celé problematiky více světla. Na zahraničních portálech se totiž objevují zprávy o tom, že se Justin chystá založit vlastní církev, a právě to je jedním z důvodů zrušených vystoupení.

 

Původní prvotní informace pochází z televize Channel Nine, kdy ji přinesl uznávaný moderátor Richard Wilkins. Podle jeho slov se Justin chce spojit se svou vírou a pravděpodobně založit i vlastní církev. Následně pro australské Today Extra moderátor Wilkins prozradil, že informaci dostal od vnitřního zdroje, ale jména jsme se pochopitelně nedočkali. Budeme tedy ještě zvědaví na další pokračování tohoto příběhu a hlavně vyjádření kompetentních.

 

"I am led to believe that the real reason he has come off the road is because he wants to reconnect with his faith and he may be even planning to start his own church," řekl Wilkins v živém vysílání.

Justin Bieber se chystá založit vlastní církev. Zahraniční média to považují za důvod zrušení zbytku obrovské Purpose Tour

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse2 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Pycus25. červenec 2017, 18:58

Wtf...Ľuďom vážne j€be

16 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dugga26. červenec 2017, 10:45

Jemu to už ebe na tu pojašenu hlavu :D

1 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější