Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

James Cole chce, aby se stal svět lepším místem. Fanouškové se mu mají poskládat na nové album a možná bude i spolupráce s Fosco Almou

James Cole má v plánu vydat album Stanley Kuffenheim, ale má to jeden háček. Musí se najít dostatečný počet lidí, kteří ho zaplatí.

3. říjen 2017, 15:29
3. říjen 2017, 15:29

James Cole má v plánu vydat album Stanley Kuffenheim, ale má to jeden háček. Musí se najít dostatečný počet lidí, kteří ho zaplatí.

Česká rapová scéna se již stihla vzpamatovat z nepříjemností, které ji posledních pár týdnů léta sužovaly. Na mysli máme pochopitelně dosud nevysvětlený odchod Huga Toxxxe a Jamese Colea ze stáje BiggBoss, kde předtím dlouhá léta působili. Vítěze tohoto sporu pochopitelně hledat nebudeme, ale za nejsvětlejší moment můžeme s čistým svědomím označit Maniakovu skladbu Mačkáš mi hada. Rozbouřené vody se opět ustálily a můžeme se věnovat naplno tvorbě všech zainteresovaných. Jako první přichází na řadu James Cole, který dnes vydává video s názvem Proměna vědomí. Po prvních pár vteřinách by si pravděpodobně mnozí řekli, že něco podobného už déle očekávali, ale určitě je třeba sledovat až do konce.

 

V konečném důsledku se dozvídáme, že James by rád vybral prostřednictvím crowdfoundingové kampaně peníze na nový album s názvem Stanley Kuffenheim. Získané prostředky by chtěl následně použít na tvorbu klipů či dokonce počítačové hry, která by měla být hlavně o něm. Více už ale v samotném videu.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější