Čtvrtek 18. 1. 2018 svátek má Vladislav, Vladislava

hledej na refresheru

James Cole chce, aby se stal svět lepším místem. Fanouškové se mu mají poskládat na nové album a možná bude i spolupráce s Fosco Almou

James Cole má v plánu vydat album Stanley Kuffenheim, ale má to jeden háček. Musí se najít dostatečný počet lidí, kteří ho zaplatí.

3. říjen 2017, 15:29
3. říjen 2017, 15:29

Česká rapová scéna se již stihla vzpamatovat z nepříjemností, které ji posledních pár týdnů léta sužovaly. Na mysli máme pochopitelně dosud nevysvětlený odchod Huga Toxxxe a Jamese Colea ze stáje BiggBoss, kde předtím dlouhá léta působili. Vítěze tohoto sporu pochopitelně hledat nebudeme, ale za nejsvětlejší moment můžeme s čistým svědomím označit Maniakovu skladbu Mačkáš mi hada. Rozbouřené vody se opět ustálily a můžeme se věnovat naplno tvorbě všech zainteresovaných. Jako první přichází na řadu James Cole, který dnes vydává video s názvem Proměna vědomí. Po prvních pár vteřinách by si pravděpodobně mnozí řekli, že něco podobného už déle očekávali, ale určitě je třeba sledovat až do konce.

 

V konečném důsledku se dozvídáme, že James by rád vybral prostřednictvím crowdfoundingové kampaně peníze na nový album s názvem Stanley Kuffenheim. Získané prostředky by chtěl následně použít na tvorbu klipů či dokonce počítačové hry, která by měla být hlavně o něm. Více už ale v samotném videu.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Odebírej REFRESHER videa