Pátek 27. 4. 2018 svátek má Jaroslav

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Co vše se skrývá za tvorbou alba Krstný otec a kam Rytmuse tento projekt posunul? Dokumentární série Obraz doby je zpátky!

Už teď legendární Rytmus oslavuje narozeniny a při této příležitosti potěšil fanoušky dárkem v podobě dokumentárního filmu.

7. leden 2018, 18:17
7. leden 2018, 18:17

Už teď legendární Rytmus oslavuje narozeniny a při této příležitosti potěšil fanoušky dárkem v podobě dokumentárního filmu.

O tom, že patří Rytmus k největším profesionálům v československém hudebním průmyslu jako takovém, už snad nikdo pochybovat nebude. Stejně tak mu už ani není možné vzít nejen současnou, ale i trvalou pozici nejúspěšnějšího slovenského rapera a tím nemáme na mysli pouze čísla prodejů, návštěvnosti koncertů, rekordy a zásluhy. Paťo dokázal prolomit i množství konvencí v tom, co se v tomto žánru může a musí a od vydání klipu Dává mi úspěšně určuje směr, kterým se budou všichni jeho kolegové ubírat.

 

Jasně, ne každému se toto všechno čte snadno, čímž nemyslím jen fanoušky, ale i jeho kolegy. Argumenty však proti těmto faktům neexistují. No a že se mu daří toto všechno s přehledem táhnout, dokázal i v závěru roku 2016, kdy vydal svůj zatím poslední sólový projekt Krstný otec.

 

Právě toho se týká i dnes vydané páté pokračování dokumentárního filmu s názvem Obraz doby, z něhož se dozvíš, jak probíhala tvorba alba, co všechno musel Rytmus absolvovat po jeho vydání a jaká byla cesta až na pódium před 7500 lidí v bratislavské Inchebě, kde ohromil Slovensko koncertem se symfonickým orchestrem. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si výsledek z dílny dvorního kameramana Šuleho, který ho pronásledoval během celého roku 2016 a 2017.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější