Pátek 19. 1. 2018 svátek má Doubravka

hledej na refresheru

Co vše se skrývá za tvorbou alba Krstný otec a kam Rytmuse tento projekt posunul? Dokumentární série Obraz doby je zpátky!

Už teď legendární Rytmus oslavuje narozeniny a při této příležitosti potěšil fanoušky dárkem v podobě dokumentárního filmu.

7. leden 2018, 18:17
7. leden 2018, 18:17

O tom, že patří Rytmus k největším profesionálům v československém hudebním průmyslu jako takovém, už snad nikdo pochybovat nebude. Stejně tak mu už ani není možné vzít nejen současnou, ale i trvalou pozici nejúspěšnějšího slovenského rapera a tím nemáme na mysli pouze čísla prodejů, návštěvnosti koncertů, rekordy a zásluhy. Paťo dokázal prolomit i množství konvencí v tom, co se v tomto žánru může a musí a od vydání klipu Dává mi úspěšně určuje směr, kterým se budou všichni jeho kolegové ubírat.

 

Jasně, ne každému se toto všechno čte snadno, čímž nemyslím jen fanoušky, ale i jeho kolegy. Argumenty však proti těmto faktům neexistují. No a že se mu daří toto všechno s přehledem táhnout, dokázal i v závěru roku 2016, kdy vydal svůj zatím poslední sólový projekt Krstný otec.

 

Právě toho se týká i dnes vydané páté pokračování dokumentárního filmu s názvem Obraz doby, z něhož se dozvíš, jak probíhala tvorba alba, co všechno musel Rytmus absolvovat po jeho vydání a jaká byla cesta až na pódium před 7500 lidí v bratislavské Inchebě, kde ohromil Slovensko koncertem se symfonickým orchestrem. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si výsledek z dílny dvorního kameramana Šuleho, který ho pronásledoval během celého roku 2016 a 2017.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Odebírej REFRESHER videa