25. listopadu 2019 13:59
Alexandra Murajdová

Brankář mexické ligy vstřelil neuvěřitelný gól přes celé hřiště v poslední minutě nastaveného času

Ani sám nečekal, že to dopadne tak, jak dopadlo.

V neděli se konal zápas mexické ligy mezi Guadalajarou a Veracruz, který skončil výsledkem 3:1, informuje Onefootball. Rozhodující gól padl ve čtvrté minutě nastaveného času a vstřelil ho domácí brankář José Antonio Rodríguez.

Hosté z Veracruz se totiž rozhodli udělat vše proto, aby zápas vyrovnali a když vyhráli rohový kop, svého brankáře poslali do útoku. Právě José Antonio Rodriguez toho využil, když míč z jejich výkopu nic nezastavilo a dostal se až do jeho rukou. Pokusil se skórovat přes celé hřiště. Pokus vyšel lépe, než sám možná doufal.

„Nikdy jsem si nemyslel, že dám gól, ani na tréninku,“ říkal po zápase José Antonio Rodriguez. „Nevěděl jsem, jak reagovat. Vždyť já nevím co je to dát gól. Za celý život jsem žádný nedal!“