Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
30. prosince 2020 18:45
Čas čtení 0:41
Adam Smeták

Bohušovi Matušovi docházejí peníze. Prý nastoupí do stavební firmy

OSOBNOSTI BOHUŠ MATUŠ
Uložit Uložené

Známý zpěvák prý od Nového roku zřejmě nastoupí do práce.

Bohušovi Matušovi (47) docházejí peníze. Kvůli pandemii je jeho živnost v troskách, a tak se musí začít poohlížet po běžnější práci. V rozhovoru pro Super.cz uvedl, že od Nového roku zřejmě nastoupí do práce. Konkrétně by měl nastoupit na Kladně do stavební firmy svých kamarádů.

„Našel jsem si práci na Kladně u kamarádů ve stavební firmě. A co bych mohl dělat jiného než nějakého přidavače, pomocníka. Ale snad by to bylo dobře placené. Jak říkám, je to kamarád, tak mě snad neudře. Jenom nevím, jak budu stíhat zkoušky na muzikál Láska nebeská, je to všechno tak složité,“ uvedl zpěvák.

Doporučeno
Bohuš Matuš: Miminko se narodilo bez obtíží. Přestřihl jsem i pupeční šňůru Bohuš Matuš: Miminko se narodilo bez obtíží. Přestřihl jsem i pupeční šňůru 16. prosince 2020 14:26

Reportéři Super.cz se s Bohušem Matušem setkali na jeho posledním vystoupení za rok 2020, kdy spolu s dalšími umělci zpíval z balkonu na akci, kterou vymyslel jeho kamarád, zpěvák Martin France. Jednalo se o živý přenos zdarma. 

 
"Je to takové smutné, když si vzpomenu, že koncerty, které jsem minulý rok dělal, byly krásně vyprodané a skvělé. Hrozně mě mrzí, že jsme všichni takhle dopadli. Musíme se všichni držet. A já asi půjdu od Nového roku do práce," uvedl pro Super.cz Matuš.

Doporučeno
Bohuš Matuš: Když Lucinka odmaturuje, udělám jí další miminko Bohuš Matuš: Když Lucinka odmaturuje, udělám jí další miminko 8. listopadu 2020 22:54
Domů
Sdílet
Diskuse