Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. ledna 2021 12:30
Čas čtení 0:34
Tereza Šnajdrová

Janek Rubeš baví internet parodií na TikTok Anny Šulcové a Jakuba Gulaba pro českou vládu

NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Do propagace kampaně na podporu očkování proti koronaviru, která poběží na TikToku, česká vláda investovala 500 tisíc korun.

Dnes jsme tě informovali o nové online kampani, která mimo jiné také vyvrací dezinformace a hoaxy týkající se očkování proti koronaviru, do jejíž propagace vláda investovala 500 tisíc korun bez DPH. Tvářemi tohoto projektu se stali influenceři Anna Šulcová a Jakub Gulab, kteří v prvním zveřejněném videu divákům ukázali prostory Strakovy akademie. 

Profil Janka Rubeše se ihned chopil příležitosti a uveřejnil parodii na promo TikTok, v němž se Anna prochází ve vnitřních prostorech Strakovky a Jakub ukazuje vnější část, která čeká na rekonstrukci.

Doporučeno
Vláda si zřídila TikTok, kde bude vystupovat Anna Šulc. Za propagaci zaplatila 500 000 korun Vláda si zřídila TikTok, kde bude vystupovat Anna Šulc. Za propagaci zaplatila 500 000 korun 29. ledna 2021 9:19
Domů
Sdílet
Diskuse